Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Jesień z Bazuną - piosenka pozytywna zabrzmiała w "Kręgu" - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Jesień z Bazuną - piosenka pozytywna zabrzmiała w "Kręgu"
20-10-2013 01:21   Janusz Ludwiczak
W sobotę w Klubie "Krąg" odbył się IV Poznański Przegląd Piosenki Pozytywnej "Jesień z Bazuną".

Poznański Przegląd Piosenki Pozytywnej "Jesień z Bazuną" odbył się już po raz czwarty. Festiwal rozpoczął się od otwartej sceny, czyli przesłuchań uczestników.

Jest to przegląd piosenki turystycznej, studenckiej, harcerskiej, żeglarskiej. Chcemy, by zabrzmiały piosenki, które wprawiają w nas pozytywny nastrój i dobre emocje. W tym roku w festiwalu bierze udział 14 zespołów, najwięcej z Poznania, ale również z Pleszewa czy innych zakątków Wielkopolski. Równocześnie w ramach przeglądu przygotowaliśmy warsztaty muzyczne pod okiem profesjonalistów - powiedziała Patrycja Wysocka, organizatorka.

Wieczorem na scenie wystąpili: Angelika Charycka, Jan Błyszczak Mufka oraz zespół Albo i Nie, Projekt "laureaci". Na zakończenie odbyło się turystyczne jam session.


Komentarze (0)

Aktualności
Niezapominajka
19

cze

do 20-06-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Salon optyczny

do 21-06-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Memento" - targi funeralne

28

cze

Polska * Poznań * Łazarz
Wybory prezydenckie
w godz. 7:00-21:00

26

sie

do 27-08-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mody

01

wrz

do 03-09-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Salmed" - targi medyczne

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: