Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Nie przejdziemy pod Kaponierą - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Nie przejdziemy pod Kaponierą
20-10-2013 00:43   Janusz Ludwiczak
Zamknięte zostało przejście podziemne pod Rondem Kaponiera. Piesi poruszają się teraz po tymczasowym przejściu przez ul. Zwierzyniecką.

Rozpoczął się kolejny etap przebudowy Ronda Kaponiera - tym razem przejścia podziemnego. Pierwsze zmiany wprowadzone zostały w nocy z piątku na sobotę.

Zostanie zamknięte wejście do przejścia podziemnego od strony hotelu Mercure (północna strona ulicy Zwierzynieckiej/zachodnia strona ulicy Roosevelta). Przez ulicę Zwierzyniecką piesi będą przechodzić przez tymczasowe przejście dla pieszych zlokalizowane kilkadziesiąt metrów na zachód od obrębu ronda Kaponiera. Czynne będzie wejście do przejścia podziemnego od strony hotelu Sheraton (południowa strona ulicy Zwierzynieckiej/zachodnia ulicy Roosevelta) oraz fragment przejścia podziemnego prowadzącego do ulic Dworcowej i Święty Marcin - informuje Zarząd Dróg Miejskich.

We wtorek, 22 października nastąpi całkowite wyłączenie przejścia podziemnego pod Rondem Kaponiera i zamknięcie wejścia/zejścia przy hotelu Sheraton (południowa strona ulicy Zwierzynieckiej/zachodnia strona ulicy Roosevelta).

Ruch pieszych w kierunku ulic Dworcowej i Święty Marcin prowadzić będzie tymczasowym przejściem przez pas rozdziału ulicy Zwierzynieckiej, fragmentem nieczynnej dla ruchu kołowego jezdni po południowej stronie ronda - do ulicy Dworcowej. Wykonawca ogrodzi tymczasowe przejście dla pieszych siatką od jezdni i placu budowy. Prosimy o szczególną wyrozumiałość pieszych, którzy będą kierować się od strony hoteli Sheraton i Mercure w stronę ulic Dworcowej i Święty Marcin. Piesi będą korzystać z tymczasowego przejścia przez południową jezdnię ulicy Zwierzynieckiej a następnie z tymczasowego przejścia nieczynną dla ruchu kołowego jezdnię po południowej stronie ronda - do ulicy Dworcowej - wyjaśnia ZDM.

Po zakończeniu remontu pojawią się m.in. windy i schody ruchome. Prace mają zakończyć się pod koniec roku.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
19

lis

do 23-12-2022
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Poznański Jarmark Świąteczny - Betlejem Poznańskie

27

lis

Zajezdnia tramwajowa MPK ul. Głogowska 131/133
Katarzynki
• nauka jazdy tramwajem
• zwiedzanie Izby Pamięci
• wystawa modeli papierowych, w skali HD i z klocków Lego w godz. 12:00-16:00

Dworzec Zachodni
Katarzynki
• wystawa taboru historycznego i współczesnego
• wystawa pojazdów technicznych
przystanek PeSTki - w godz. 12:00-16:00

29

lis

19:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Piosenki Leonarda Cohena - koncert Kwartetu Proforma
- bezpłatne wejściówki na spektakl można rezerwować mailowo (zapisy.klubkrag@gmail.com) lub odebrać w sekretariacie Klubu Krąg

02

gru

do 04-12-2022
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: