Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Przystanek "Arciszewskiego" zmieni lokalizację - rozpoczyna się remont zatoki autobusowej - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Przystanek "Arciszewskiego" zmieni lokalizację - rozpoczyna się remont zatoki autobusowej
19-10-2013 08:55   Janusz Ludwiczak
W poniedziałek rozpocznie się remont zatoki autobusowej na ulicy Arciszewskiego. Przystanek dla linii nr 64, 79, 82 i 93 zostanie przesunięty o ok. 30 metrów, w kierunku ulicy Palacza. Inwestycja będzie kosztować 58 tys. zł i zakończy się pod koniec października.

W związku z remontem nawierzchni zatoki autobusowej od poniedziałku 21 października przystanek "Arciszewskiego" zlokalizowany na ulicy Arciszewskiego w kierunku ulicy Ściegiennego dla autobusów linii nr 64, 79, 82 i 93 zostanie przeniesiony o około 30 metrów w kierunku ulicy Ściegiennego - informuje Zarząd Transportu Miejskiego.

Remont zatoki autobusowej będzie kosztować 58 tysięcy złotych i przeprowadzi go wyłonione w przetargu Przedsiębiorstwo Produkcyjno–Usługowo–Handlowe "Nortex" z Poznania za 58 006,58 złotych. Inwestycja ma zostać zrealizowana do końca października.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
24

lip

10:00
Palmiarnia Park Wilsona
Pokazy filmu "Był sobie las"

21:30
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Birdman" - plenerowe kino letnie
wstęp wolny

25

lip

21:30
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Kształt wody" - plenerowe kino letnie
wstęp wolny

26

lip

18:00
Kościół Św. Anny ul. Matejki/Limanowskiego 13
Odpust parafialny

27

lip

10:00
Łazarz
"Szlakiem ornamentów Poznania" - wycieczka po Łazarzu
zbiórka pod kamienicą przy ul. Matejki 2 (przy dawnym kinie Olimpia)

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: