Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Przejście podziemne pod Kaponierą zostanie zamknięte - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Przejście podziemne pod Kaponierą zostanie zamknięte
18-10-2013 00:32   Janusz Ludwiczak
W nocy z piątku na sobotę zamknięte zostanie przejście podziemne pod Rondem Kaponiera. Piesi będą poruszać się przez tymczasowe przejście przez ul. Zwierzyniecką.

Rozpoczyna się kolejny etap przebudowy Ronda Kaponiera - tym razem przejścia podziemnego. Pierwsze zmiany wprowadzone zostaną w nocy z piątku na sobotę.

Zostanie zamknięte wejście do przejścia podziemnego od strony hotelu Mercure (północna strona ulicy Zwierzynieckiej/zachodnia strona ulicy Roosevelta). Przez ulicę Zwierzyniecką piesi będą przechodzić przez tymczasowe przejście dla pieszych zlokalizowane kilkadziesiąt metrów na zachód od obrębu ronda Kaponiera. Czynne będzie wejście do przejścia podziemnego od strony hotelu Sheraton (południowa strona ulicy Zwierzynieckiej/zachodnia ulicy Roosevelta) oraz fragment przejścia podziemnego prowadzącego do ulic Dworcowej i Święty Marcin - informuje Zarząd Dróg Miejskich.

We wtorek, 22 października nastąpi całkowite wyłączenie przejścia podziemnego pod Rondem Kaponiera i zamknięcie wejścia/zejścia przy hotelu Sheraton (południowa strona ulicy Zwierzynieckiej/zachodnia strona ulicy Roosevelta).

Ruch pieszych w kierunku ulic Dworcowej i Święty Marcin prowadzić będzie tymczasowym przejściem przez pas rozdziału ulicy Zwierzynieckiej, fragmentem nieczynnej dla ruchu kołowego jezdni po południowej stronie ronda - do ulicy Dworcowej. Wykonawca ogrodzi tymczasowe przejście dla pieszych siatką od jezdni i placu budowy. Prosimy o szczególną wyrozumiałość pieszych, którzy będą kierować się od strony hoteli Sheraton i Mercure w stronę ulic Dworcowej i Święty Marcin. Piesi będą korzystać z tymczasowego przejścia przez południową jezdnię ulicy Zwierzynieckiej a następnie z tymczasowego przejścia nieczynną dla ruchu kołowego jezdnię po południowej stronie ronda - do ulicy Dworcowej - wyjaśnia ZDM.

Po zakończeniu remontu pojawią się m.in. windy i schody ruchome. Prace mają zakończyć się pod koniec roku.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
23

kwi

17:30
Urząd Miasta Poznania pl. Kolegiacki
I sesja (inauguracyjna) Rady Osiedla Św. Łazarz
► porządek obrad
- Sala Biała Urzędu Miasta Poznania przy pl. Kolegiackim

24

kwi

15:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Spotkanie Komitetu Organizacyjnego 30. Dni Łazarza

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Z cyklu: "Przez żołądek do kultury" - Francja - realizowane we współpracy z Centrum Inicjatyw Młodzieżowych Horyzonty
Zapisy w sekretariacie Klubu Krąg.

25

kwi

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Łazarskie Przedszkolaki - Seniorom
"Wiosenne przebudzenie" w wykonaniu dzieci z Przedszkola nr 48

26

kwi

do 28-04-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Festiwal Fantastyki "Pyrkon"

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: