Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

W Ruchu Komkarty nie doładujesz - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
W Ruchu Komkarty nie doładujesz
03-10-2008 01:02   Janusz Ludwiczak
Pasażerowie mogą mieć problem z doładowaniem Komkart. Mimo, iż sieciówki można doładować w niektórych wybranych kioskach Ruchu, to część punktów jest zamknięta na dobre. Problem jest chociażby przy skrzyżowaniu ulic Gwarnej i Św.Marcina.

Pasażerowie MPK mogą doładować Komkarty nie tylko w punktach MPK, ale wybranych kioskach sieci Ruch. Niestety tylko w wybranych, bo sieciówki nie przedłużymy o kolejny miesiąc chociażby w kiosku Ruchu przy skrzyżowaniu Gwarnej i Św.Marcina. Jeszcze na początku września i przez cały lipiec i sierpień problem z doładowaniem komkarty był w kioskach Ruchu na ulicy Fredry i Moście Teatralnym.

Co prawda w wykazie punktów ładowania Komkart na stronie MPK nie ma już punktu przy Gwarnej to w błąd pasażerów wprowadza informacja na stronie www.komkarta.pl, a na samym kiosku naklejka "tutaj doładujesz KOM kartę".


Fot: Janusz Ludwiczak

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
19

lis

do 23-12-2022
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Poznański Jarmark Świąteczny - Betlejem Poznańskie

29

lis

19:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Piosenki Leonarda Cohena - koncert Kwartetu Proforma
- bezpłatne wejściówki na spektakl można rezerwować mailowo (zapisy.klubkrag@gmail.com) lub odebrać w sekretariacie Klubu Krąg

02

gru

do 04-12-2022
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Możliwe niemożliwe" - wernisaż wystawy fotograficznej podopiecznych Dziennego Ośrodka Adaptacyjnego nr 1 w Poznaniu dla osób dorosłych

03

gru

do 18-12-2022
Rynek Łazarski
Betlejem Poznańskie - jarmark świąteczny

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: