Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Poznań w światowej telewizji? - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Poznań w światowej telewizji?
03-10-2008 01:01   Janusz Ludwiczak
Czy Poznań podobnie jak Warszawę będzie można zobaczyć w telewizji EARTH TV? Stolicę Polski obok takich miast jak Düsseldorf, Hamburg, Drezno, Melbourne czy Seattle można oglądać od października.

Od 1 października telewidzowie na całym świecie, dzięki telewizji EARTH TV dostępnej w internecie i w paśmie ponad 200 stacji na całym świecie (prywatnych, publicznych, kablowych i informacyjnych), a także w pociągach mogą oglądać na żywo obraz z kamer zamontowanych na dachu hotelu InterContinental.
W ten sposób stolica chce się wypromować docierając do 2,5 miliarda widzów na całym świecie. Na razie do końca roku przeprowadzane są dwie godziny transmisji dziennie, po 30 sekund lub 1,5 minuty w przerwach pomiędzy programami. Warszawa za tego typu promocję zapłaci 33 tysiące euro.

W EARTH TV pokazywane są nie tylko stolice świata, ale i mniejsze miasta, takie jak Düsseldorf, Hamburg czy Drezno. Czy może zatem Poznań powinien także wypromować się w światowej telewizji wyprzedzając np. Kraków?

Z pewnością miasto pierwsze kroki już uczyniło. Od 17 do 21 września na kanale informacyjnym Euronews wyświetlany był film o Poznaniu, w którym autorzy z organizacją Eurocities, zrzeszającą największe europejskie aglomeracje opowiadali zarówno o mieście, jak i o zbliżającej się konferencji klimatycznej. W programie pokazano jak Poznań przygotowuje się do tego wydarzenia.

Kolejna okazja do promocji Poznania w świecie może być podczas programu "Eye on Poland", który przez cały tydzień będzie gościł w światowej telewizji informacyjnej CNN.


Fot: Earth TV

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
19

lis

do 23-12-2022
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Poznański Jarmark Świąteczny - Betlejem Poznańskie

29

lis

19:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Piosenki Leonarda Cohena - koncert Kwartetu Proforma
- bezpłatne wejściówki na spektakl można rezerwować mailowo (zapisy.klubkrag@gmail.com) lub odebrać w sekretariacie Klubu Krąg

02

gru

do 04-12-2022
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Możliwe niemożliwe" - wernisaż wystawy fotograficznej podopiecznych Dziennego Ośrodka Adaptacyjnego nr 1 w Poznaniu dla osób dorosłych

03

gru

do 18-12-2022
Rynek Łazarski
Betlejem Poznańskie - jarmark świąteczny

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: