Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Palmiarnia i Animacje dla Dzieci zapraszają na Tropikalne Dni Zwierząt - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Palmiarnia i Animacje dla Dzieci zapraszają na Tropikalne Dni Zwierząt
04-10-2013 01:03   Janusz Ludwiczak
Malowanie zwierzaków na twarzach i rączkach, quiz o zwierzętach z nagrodami czy łowienie rybek na wesoło czekają na najmłodszych podczas Tropikalnych Dni Zwierząt, które organizują Animacje dla Dzieci i Palmiarnia.

Pragniemy pokazać dzieciom problem ginących gatunków, prawa zwierząt, rozwinąć empatię i zdolności plastyczne wśród gigantycznych palm. 4 października przypada Międzynarodowy Dzień Zwierząt - mówi Natalia Trojanowicz, animacje-dla-dzieci.pl.

W programie organizatorzy przygotowali dla najmłodszych m.in. maski zwierząt, kreatywne opaski, kolorowe akwarium, quiz o zwierzętach z nagrodami, malowanie zwierzaków na twarzach i rączkach, łowienie rybek na wesoło, balonowe zwierzaki.

Tropikalne Dni Zwierząt odbędą się w piątek, sobotę i niedzielę w godz. od 10:00 do 16:00. Na to wydarzenie należy wykupić bilet wstępu do Palmiarni. Więcej szczegółów pod numerem telefonu 693 627 796.


Fot: mat. org.

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
19

lip

do 20-07-2019
20:00
Palmiarnia Park Wilsona
Noc w Palmiarni
(w godz. 20:00-2:00)

24

lip

10:00
Palmiarnia Park Wilsona
Pokazy filmu "Był sobie las"

21:30
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Birdman" - plenerowe kino letnie
wstęp wolny

25

lip

21:30
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Kształt wody" - plenerowe kino letnie
wstęp wolny

26

lip

18:00
Kościół Św. Anny ul. Matejki/Limanowskiego 13
Odpust parafialny

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: