Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Palmiarnia i Animacje dla Dzieci zapraszają na Tropikalne Dni Zwierząt - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Palmiarnia i Animacje dla Dzieci zapraszają na Tropikalne Dni Zwierząt
04-10-2013 01:03   Janusz Ludwiczak
Malowanie zwierzaków na twarzach i rączkach, quiz o zwierzętach z nagrodami czy łowienie rybek na wesoło czekają na najmłodszych podczas Tropikalnych Dni Zwierząt, które organizują Animacje dla Dzieci i Palmiarnia.

Pragniemy pokazać dzieciom problem ginących gatunków, prawa zwierząt, rozwinąć empatię i zdolności plastyczne wśród gigantycznych palm. 4 października przypada Międzynarodowy Dzień Zwierząt - mówi Natalia Trojanowicz, animacje-dla-dzieci.pl.

W programie organizatorzy przygotowali dla najmłodszych m.in. maski zwierząt, kreatywne opaski, kolorowe akwarium, quiz o zwierzętach z nagrodami, malowanie zwierzaków na twarzach i rączkach, łowienie rybek na wesoło, balonowe zwierzaki.

Tropikalne Dni Zwierząt odbędą się w piątek, sobotę i niedzielę w godz. od 10:00 do 16:00. Na to wydarzenie należy wykupić bilet wstępu do Palmiarni. Więcej szczegółów pod numerem telefonu 693 627 796.


Fot: mat. org.

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
19

lut

do 20-02-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mody - wiosna/lato 2020

25

lut

do 28-02-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mebli
"Home Decor" - Targi Wnętrz
"Specjal Days" - Targi Produktów Świątecznych i Okazjonalnych
"Arena Design"

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Wernisaż wystawy "Fotografie i nie tylko..."

26

lut

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury - Armenia". Spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu

06

mar

do 08-03-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi edukacyjne
Poznańskie targi książki
"Rybomania" - targi wędkarskie

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: