Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Awaria wodociągowa zablokowała skrzyżowanie Hetmańskiej i Reymonta - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Awaria wodociągowa zablokowała skrzyżowanie Hetmańskiej i Reymonta
04-10-2013 00:24   Janusz Ludwiczak
Z powodu awarii wodociągowej utrudniony jest przejazd przez skrzyżowanie ulic Hetmańskiej i Reymonta. Z ruchu wyłączony jest jeden pas ruchu. W godzinach szczytu tworzą się ogromne korki. Autobusy linii nr 79 w kierunku os. Kopernika kursują objazdem przez ul. Chociszewskiego.

W środę doszło do awarii wodociągowej na skrzyżowaniu ulic Hetmańskiej i Reymonta. Z tego powodu wody w kranach przez kilka godzin nie mieli okoliczni mieszkańcy.

Wyłączenie wody nastąpiło w rejonie ulicy Hetmańskiej, od ulicy Reymonta do Jarochowskiego, oraz na ulicy Szymborskiej. Przewidywany termin włączenia wody godziny nocne - informuje Aquanet.

Awaria powinna zostać usunięta najpóźniej do soboty. Póki co utrudniony jest przejazd przez skrzyżowanie. Przejazd ulicą Hetmańską i Reymonta odbywa się tylko jedną nitką. W godzinach szczytu tworzą się ogromne korki.

MPK skierowało autobusy linii nr 79 objazdem przez Kasprzaka, Chociszewskiego i Reymonta. Zarówno autobusy linii 79 jak i linii 64jadąc w kierunku os. Kopernika zawracały w czwartek na ul. Reymonta.

Wyłączona została również sygnalizacja świetlna, ruchem sterują policjanci i pracownicy Nadzoru Ruchu MPK.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
24

lip

10:00
Palmiarnia Park Wilsona
Pokazy filmu "Był sobie las"

21:30
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Birdman" - plenerowe kino letnie
wstęp wolny

25

lip

21:30
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Kształt wody" - plenerowe kino letnie
wstęp wolny

26

lip

18:00
Kościół Św. Anny ul. Matejki/Limanowskiego 13
Odpust parafialny

27

lip

10:00
Łazarz
"Szlakiem ornamentów Poznania" - wycieczka po Łazarzu
zbiórka pod kamienicą przy ul. Matejki 2 (przy dawnym kinie Olimpia)

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: