Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

"64" pojedzie częściej? - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
"64" pojedzie częściej?
26-09-2013 00:34   Janusz Ludwiczak
Zarząd Transportu Miejskiego wyciągnął pierwsze wnioski w związku z remontem torowiska w węźle "Most Teatralny". M.in. na linii nr 64 odnotowany został wzrost liczby pasażerów. Możliwe, że autobusy będą jeździć częściej.

Zarząd Transportu Miejskiego w Poznaniu wraz z Miejskim Przedsiębiorstwem Komunikacyjnym w Poznaniu na bieżąco monitoruje funkcjonowanie komunikacji publicznej po wprowadzeniu zmian w związku z remontem torowiska w węźle "Most Teatralny". Na liniach nr: 64, 68, 69, 71, 82 i 90 odnotowaliśmy wzrost liczby pasażerów. Frekwencja rosła w sposób zmienny, w zależności od pory dnia. Na te linie będziemy zwracać szczególną uwagę, przejęły one bowiem, obok trasy PST główne zadanie dowożenia pasażerów do śródmieścia z rejonu Winograd, Trójpola, Winiar, Sołacza czy Bonina - wyjaśnia Bartosz Trzebiatowski, rzecznik ZTM.

Linia nr 64 stała się już alternatywnym połączeniem w momencie zamknięcia Ronda Kaponiera dla tramwajów. Kiedy rozpoczął się remont "Teatralki" sporo pasażerów przesiadło się do "64". Nic dziwnego, jest to jedyne bezpośrednie połączenie z Łazarza na Jeżyce i Sołacz oraz w okolice Kaponiery i Mostu Teatralnego.


Komentarze (0)

Aktualności
Niezapominajka
19

lis

II Liceum Ogólnokształcące ul. Matejki 8/10
Booktalking

16:30
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Warsztaty dla dzieci z Panem Pianką w ramach projektu "W Łazarskim Kręgu"

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Słowiański wieczór z aromatem dzikich ziół i pokazem rzemiosł

20

lis

do 23-11-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi branży kamieniarskiej "Stone"
Targi branży szklarskiej "Glass"

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Warsztaty kulinarne dla Aktywnych 60+- zdrowy posiłek- jesienne menu

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: