Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Kiełbasy, oscypki, chleby na zakwasie i inne przysmaki regionalne czekają na Targach - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Kiełbasy, oscypki, chleby na zakwasie i inne przysmaki regionalne czekają na Targach
21-09-2013 23:47   Janusz Ludwiczak
Oscypek z Podhala, chleb na zakwasie z Kurpiów, swojska kiełbasa z Podlasia no i oczywiście rogale świętomarcińskie z Poznania - te oraz wiele innych smakołyków ze wszystkich szesnastu regionów Polski można skosztować i zakupić podczas targów Smaki Regionów, które odbywają się na MTP.

Regionalnych przysmaków z szesnastu polskich regionów można nie tylko posmakować, ale i zakupić podczas targów "Smaki Regionów", które rozpoczęły się w sobotę na Międzynarodowych Targach Poznańskich.

Na targach "Smaki Regionów" nie brakuje rogali świętomarcińskich, dolnośląskich pierogów z kaszą gryczaną, śląskich oblatów, oscypków prosto z Podhala czy chlebów na zakwasie z Kurpiów.

Wystawcy prezentują również ofertę producentów win, win, chlebów, ciast, serów, wędlin, miodów, nalewek, powideł i innych przetworów regionalnych.

Najmłodsi mogą pobawić się w piekarza. Dzieci i ich rodzice pod okiem fachowców samodzielnie formują chałki, bułki i plecionki czy dekorują chlebowe ciasto. Po wypieczeniu każde dziecko może zabrać ze sobą autorski wypiek do domu.

Targi "Smaki Regionów" można zwiedzać do wtorku włącznie w godz. od 9:00 do 17:00 w pawilonie nr 3a (wejście od ul. Bukowskiej - na przeciwko Sheratonu i Roosevelta - na wysokości Dworca Letniego).


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
25

lut

do 28-02-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mebli
"Home Decor" - Targi Wnętrz
"Specjal Days" - Targi Produktów Świątecznych i Okazjonalnych
"Arena Design"

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Wernisaż wystawy "Fotografie i nie tylko..."

26

lut

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury - Armenia". Spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu

06

mar

do 08-03-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi edukacyjne
Poznańskie targi książki
"Rybomania" - targi wędkarskie

14

mar

do 15-03-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mieszkań i domów

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: