Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Kiełbasy, oscypki, chleby na zakwasie i inne przysmaki regionalne czekają na Targach - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Kiełbasy, oscypki, chleby na zakwasie i inne przysmaki regionalne czekają na Targach
21-09-2013 23:47   Janusz Ludwiczak
Oscypek z Podhala, chleb na zakwasie z Kurpiów, swojska kiełbasa z Podlasia no i oczywiście rogale świętomarcińskie z Poznania - te oraz wiele innych smakołyków ze wszystkich szesnastu regionów Polski można skosztować i zakupić podczas targów Smaki Regionów, które odbywają się na MTP.

Regionalnych przysmaków z szesnastu polskich regionów można nie tylko posmakować, ale i zakupić podczas targów "Smaki Regionów", które rozpoczęły się w sobotę na Międzynarodowych Targach Poznańskich.

Na targach "Smaki Regionów" nie brakuje rogali świętomarcińskich, dolnośląskich pierogów z kaszą gryczaną, śląskich oblatów, oscypków prosto z Podhala czy chlebów na zakwasie z Kurpiów.

Wystawcy prezentują również ofertę producentów win, win, chlebów, ciast, serów, wędlin, miodów, nalewek, powideł i innych przetworów regionalnych.

Najmłodsi mogą pobawić się w piekarza. Dzieci i ich rodzice pod okiem fachowców samodzielnie formują chałki, bułki i plecionki czy dekorują chlebowe ciasto. Po wypieczeniu każde dziecko może zabrać ze sobą autorski wypiek do domu.

Targi "Smaki Regionów" można zwiedzać do wtorku włącznie w godz. od 9:00 do 17:00 w pawilonie nr 3a (wejście od ul. Bukowskiej - na przeciwko Sheratonu i Roosevelta - na wysokości Dworca Letniego).


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
17

lip

17:30
Zespół Szkół Gimnazjalno-Licealnych ul. Wyspiańskiego 27
IV sesja (budżetowa) Rady Osiedla Święty Łazarz
► porządek obrad

21:30
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Kochając Pabla, nienawidząc Escobara" - plenerowe kino letnie
wstęp wolny

18

lip

21:30
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Cudowny chłopak" - plenerowe kino letnie
wstęp wolny

19

lip

do 20-07-2019
20:00
Palmiarnia Park Wilsona
Noc w Palmiarni
(w godz. 20:00-2:00)

24

lip

10:00
Palmiarnia Park Wilsona
Pokazy filmu "Był sobie las"

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: