Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

3 zł/godz zapłacimy na parkingu przy dworcu, 15 minut będzie za darmo - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
3 zł/godz zapłacimy na parkingu przy dworcu, 15 minut będzie za darmo
07-09-2013 00:55   Janusz Ludwiczak
Dobiega końca budowa parkingu na 1000 aut, który powstaje między nowym a starym dworcem Poznań Główny, nad peronami 1, 2 i 3. Wiadomo już, że za godzinę parkowania będzie trzeba zapłacić 3 złote w ciągu dnia i 2 złote w nocy (między 24 a 8). Za pierwszy kwadrans nie będzie pobierana żadna opata, aby umożliwić kierowcom przywiezienie albo odebranie z dworca pasażerów PKP.

Podpisano umowę z firmą eVend na dostawę i obsługę systemu dla powstającego parkingu obok dworca kolejowego Poznań Główny i centrum handlowego Poznań City Center. Za godzinę parkowania trzeba będzie zapłacić 3 zł w ciągu dnia, w nocy między północą a 8 rano 2 złote. Za pierwszy kwadrans nie będzie pobierana żadna opata, aby umożliwić kierowcom przywiezienie albo odebranie z dworca pasażerów PKP.

Wybierając naszego przyszłego wieloletniego partnera - operatora parkingu oraz system parkingowy dla Poznań City Center kierowaliśmy się, poza względami ekonomicznymi, opinią rynkową i doświadczeniem przyszłego kontrahenta, stąd nasz wybór padł na polską spółkę eVend. Oddajemy poznaniakom, gościom targowym, pasażerom i klientom naszego Centrum nowoczesny, pojemny parking z bardzo dobrymi, konkurencyjnymi cenami za parkowanie - wyjaśnia Tomasz Lisiecki, prezes TriGranit Development Polska.

Parking będzie mógł pomieścić łącznie 1500 aut. Tysiąc samochodów będzie mogło zaparkować na trzykondygnacyjnym parkingu, jaki powstaje między budynkiem nowego a starego dworca kolejowego Poznań Główny, nad peronami 1, 2 i 3. Kolejne 500 miejsc parkingowych znajdzie się w centrum handlowym Poznań City Center.

Parking ma zostać oddany do użytku 25 października.

Opłaty za parkowanie:

  • Za pierwszy kwadrans nie będzie pobierana żadna opata, aby umożliwić kierowcom przywiezienie albo odebranie z dworca pasażerów PKP.
  • 16’ – 60’ - 3 zł
  • do 2 godz. parkowania - 6 zł
  • do 3 godz. parkowania - 8 zł
  • do 4 godz. parkowania - 10 zł
  • każda następna rozpoczęta godzina - 4 zł
  • parkowanie w nocy: każda rozpoczęta godzina między 24:00 a 8:00 - 2 zł
  • za dobę postoju na parkingu Poznań City Center trzeba będzie zapłacić 50zł
  • opłata dodatkowa za zgubienie biletu parkingowego - 50 zł


R E K L A M A

Komentarze (1)

17-09-2013 15:07:08
xaliemorph
Nie mogliby dać pierwszej godziny gratis? W Galerii Łódzkiej w centrum miasta pierwsza godzina gratis a jakoś mimo to nie widzę problemu z miejscami. Ci co chcą za darmo i tak parkują zdecydowanie dłużej, więc na jedną godzinę się nie skuszą. A bywalców PKP czy galerii to uszczęśliwi. A w 15 minut to ja nawet bliskiej osoby nie odprowadzę. Idź pan w ch... I tak zaparkuję na strefie. Ale oczywiście strefę zlikwidują, a co.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
08

lip

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury" - spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu
Zapisy mailowo: zapisy.klubkrag@gmail.com Uczestnicy zajęć są zobowi

09

lip

17:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Podwieczorek w Ogrodzie Łazarz"-impreza integracyjna przy muzyce z Piotrem Jurkiewiczem. Impreza realizowana przez Klub Krąg we współpracy z Poznańskim Stowarzyszeniem Animatorów Kultury w ramach pro

10

lip

18:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
„Śpiewamy przy ognisku”- Koncert z cyklu "Śpiewamy Polskie Piosenki".

11

lip

do 12-07-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Letni Targ Rodzinny

12

lip

Polska * Poznań * Łazarz
Wybory prezydenckie - II tura
w godz. 7:00-21:00

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: