Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

TVP Info znika z analoga - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
TVP Info znika z analoga
29-08-2013 09:37   Janusz Ludwiczak
Od września nie zobaczymy już "Teleskopu" i innych programów lokalnych na antenie TVP Info. Telewizja Poznań będzie emitować teraz swoje programy na odrębnym kanale TVP Regionalna. Od niedzieli abonenci telewizji analogowej Inea nie będą mogli już oglądać programu TVP Info, natomiast kanał ten w jakości cyfrowej będzie dostępny na innej pozycji.

Władze Telewizji Polskiej SA zdecydowały, że od września kanał TVP Info będzie całodobowym programem informacyjnych i z jego anteny znikną programy lokalne emitowane przez TVP Poznań.
"Teleskop" i inne programy produkowane przez Telewizję Poznań emitowane będą po wakacjach na nowym kanale TVP Regionalna, która będzie emitowana m.in. na trzecim multipleksie naziemnej telewizji cyfrowej (gdzie obecnie znajduje się TVP Info). TVP Regionalna ma nadawać ok. 5 godzin programu dziennie. Będzie również pasmo wspólne dla wszystkich 16 oddziałów. Więcej w artykule: Telewizja Poznań znika z TVP Info, WTK nada studio porankowe.

Od niedzieli abonenci telewizji analogowej Inea nie będą mogli już oglądać programu TVP Info, natomiast kanał ten w jakości cyfrowej będzie dostępny na innej pozycji.

Z początkiem września program TVP Poznań (TVP Regionalna) będzie dostępny dla wszystkich abonentów usługi telewizji analogowej i cyfrowej INEA. W telewizji analogowej zastąpi on obecny program TVP Info. W telewizji cyfrowej będzie dostępny na pozycji 8, na której obecnie można oglądać program TVP Info. Z kolei TVP Info będzie dostępne tylko w jakości cyfrowej dla wszystkich Abonentów tej usługi. Program można będzie oglądać na pozycji 48 - wyjaśnia Kinga Podraza-Myszkowska, rzecznik INEA.


Komentarze (3)

03-09-2013 00:12:02
JS
@ciekawska Przecież możesz łapać TVP Info za darmo z powietrza. W czym problem? A w kablówce analog jest w podobnej cenie do cyfry. Nie rozumiem biadolenia dla biadolenia.
02-09-2013 20:31:03
w
@ciekawska, masz internet :) TV, szczególnie kanały informacyjne, to strata czasu! Robią wodę z mózgu.
02-09-2013 08:00:10
ciekawska
Czuję się po prostu oszukana,to był mój kontakt z całym światem,nie stać mnie na tv satelitarną.Kanał tvp info oglądałam najczęściej.Z natury ciekawi mnie prawie wszystko. Myślę że więcej osób jest niepocieszonych tą zmianą.
Aktualności
Niezapominajka
15

lis

17:00
Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 ul. Jarochowskiego 1
Finał konkursu piosenki obcojęzycznej

19:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Jak w przedwojennym kabarecie" - spektakl muzyczny dla dorosłych
Scenariusz i wykonanie: Michał Grudziński i Andrzej Lajborek (aktorzy Teatru Nowego). Spektakl w ramach projektu "W Łazarskim Kręg

16

lis

do 17-11-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Hobby" - spotkania ludzi z pasją

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Mamma Mia! Smaczne nuty prosto z Włoch!" - spektakl muzyczny dla dzieci w wykonaniu Teatru Mozaika w ramach projektu "W Łazarskim Kręgu" realizowanego ze środków finansowych Miasta Poznania.
Wstę

19

lis

II Liceum Ogólnokształcące ul. Matejki 8/10
Booktalking

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: