Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Za ponad 163,7 tysiące złotych wyremontują chodniki na Kossaka - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Za ponad 163,7 tysiące złotych wyremontują chodniki na Kossaka
24-08-2013 01:32   Janusz Ludwiczak
Zarząd Dróg Miejskich rozstrzygnął przetarg na remont nawierzchni chodników po obu stronach ulicy Kossaka. Inwestycja będzie kosztować 163 770,13 zł i w całości ma zostać pokryta ze środków ZDM. Wykonawca będzie miał czas do 18 października na zrealizowanie zadania.

Jak już pisaliśmy na początku sierpnia remont nawierzchni chodników zostanie przeprowadzony na całym odcinku ulicy Kossaka - od Wyspiańskiego do Grottgera. O remont chodnika intensywnie zabiegali mieszkańcy ulicy Kossaka.

Do przetargu stanęło w sumie 5 firm. Najkorzystniejszą ofertę złożyło Przedsiębiorstwo Budowy Dróg Roman Dyba z Poznania, które zrealizuje zadanie za kwotę 163 770,13 zł.

Inwestycja w całości zostanie pokryta ze środków Zarządu Dróg Miejskich. Remont chodników na ul. Kossaka ma zakończyć się do 18 października.

Na półmetku jest natomiast remont chodników na ulicy Kasprzaka (po wschodniej stronie na odcinku od Hetmańskiej do Palacza). Za kilka dni powinien rozpocząć się również remont chodnika na ulicy Chełmońskiego (na odcinku od Wyspiańskiego do Grottgera). W tym roku mają zostać również wymienione chodniki na ul. Sczanieckiej (na odcinku Jarochowskiego-Bogusławskiego obie strony, na odcinku Bogusławskiego-Kasprzaka idąc od ul. Jarochowskiego strona lewa).


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
23

kwi

17:30
Urząd Miasta Poznania pl. Kolegiacki
I sesja (inauguracyjna) Rady Osiedla Św. Łazarz
► porządek obrad
- Sala Biała Urzędu Miasta Poznania przy pl. Kolegiackim

24

kwi

15:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Spotkanie Komitetu Organizacyjnego 30. Dni Łazarza

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Z cyklu: "Przez żołądek do kultury" - Francja - realizowane we współpracy z Centrum Inicjatyw Młodzieżowych Horyzonty
Zapisy w sekretariacie Klubu Krąg.

25

kwi

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Łazarskie Przedszkolaki - Seniorom
"Wiosenne przebudzenie" w wykonaniu dzieci z Przedszkola nr 48

26

kwi

do 28-04-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Festiwal Fantastyki "Pyrkon"

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: