Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

PeSTka zatrzyma się na Dworcu Zachodnim i przy Moście Teatralnym - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
PeSTka zatrzyma się na Dworcu Zachodnim i przy Moście Teatralnym
20-08-2013 00:19   Janusz Ludwiczak
Trwa budowa przystanku dla nowej trasie szybkiego tramwaju, który powstanie przy Moście Teatralnym. Będzie to jednak przystanek tymczasowy, do czasu wybudowania nowej stacji PST pod przebudowywaną Kaponierą.

1 września zostanie uruchomiona nowa trasa szybkiego tramwaju do Dworca Zachodniego i ulicy Głogowskiej. PeSTka będzie zatrzymywać się nie tylko wzdłuż ulicy Zachodniej, w miejscu byłego peronu 7, ale także przy Moście Teatralnym.

Na początku sierpnia rozpoczęła się budowa tymczasowego przystanku, a także schodów, którymi pasażerowie zejdą z ulicy Roosevelta. Osoby niepełnosprawne i z wózkami będą mogły dotrzeć do nowych przystanków PeSTki po istniejącej pochylni.

Budowany przystanek będzie jednak tymczasowym i będzie funkcjonować do czasu wybudowania nowej stacji PST pod przebudowywaną Kaponierą.


R E K L A M A

Komentarze (3)

20-08-2013 19:56:05
mihau
Po co barierki? Żeby przypadkiem z platformy na błoto wokół niej nie przejść?
20-08-2013 19:04:49
REDAKCJA
Oczywiście chodziło o Most Teatralny. Dziękuje za zwrócenie uwagi. Pozdrawiam.
20-08-2013 18:52:12
jol
Gdzie będzie przystanek przy Moście Dworcowym?Sądzę, że chodzi o Most Teatralny jak w tytule?Gratulacje z okazji 8 rocznicr portalu, jest super Panie Januszu.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
13

lip

18:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Lato z zumbą W Ogrodzie Łazarz"- bezpłatne zajęcia fitnessowe dla każdego komu w duszy gra, a zdrowie pozwala! Zajęcia poprowadzi Klaudia Nierychlewska. Liczba miejsc ograniczona. Zapisy mailowe: zap

14

lip

16:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
3 Hawajskie spotkania na Łazarzu-plecenie długiego wieńca lei przez mieszkańców Łazarza
(obowiązują zapisy tel.604417795, e-mail:hawajski.lazarz@gmail.com)

15

lip

18:30
Park Kasprowicza (przy wejściu na pływalnię)
15. sesja (zwyczajna) Rady Osiedla Św. Łazarz
► porządek obrad

16

lip

17:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Podwieczorek w Ogrodzie Łazarz"-impreza integracyjna przy muzyce z Piotrem Jurkiewiczem. Impreza realizowana przez Klub Krąg we współpracy z Poznańskim Stowarzyszeniem Animatorów Kultury w ramach pro

17

lip

18:30
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"W stronę słońca" - koncert w wykonaniu zespołu "Projekt Kobieta"

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: