Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

W Palmiarni urodził się kot i czeka na nowego właściciela - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
W Palmiarni urodził się kot i czeka na nowego właściciela
15-08-2013 19:14   Janusz Ludwiczak
Dwa miesiące temu w Palmiarni urodził się... kot. Z miotu przeżyły dwa kociaki, jednemu Fundacja dla Zwierząt "Animalia" znalazła już dom. Właściciela szuka jednak Palmerek.

Kotek urodził się w Palmiarni około 2 miesięcy temu, z miotu przeżyły dwa kociaki, jednemu już nasza fundacja znalazła dom podczas ostatniej wystawy kotów do adopcji. Póki co Palmerek został u mnie, ale jest szansa, że wkrótce znajdzie nowego właściciela - wyjaśnia Alina Czyżykowska z Fundacji dla Zwierząt "Animalia".

Palmerek ma piękne, gęste futerko i malutkie pędzelki na uszach, które sprawiają, że wygląda jak bardzo mały ryś - dodaje Alina Czyżykowska.

Na nowy dom i kochającego opiekuna czeka ponad 70 kotów, wszelkiej maści, dużych i małych, a także kilkadziesiąt psiaków. W dniach 31 sierpnia i 1 września Fundacja dla Zwierząt "Animalia" organizuje pokaz kotów do adopcji, w trakcie którego będzie można poznać podopiecznych fundacji czekających na swoje domy i adoptować kociego pupila po zapoznaniu się z obowiązkami, jakich będzie musiał podjąć się przyszły właściciel kota.


Komentarze (0)

Aktualności
Niezapominajka
16

paź

18:00
Szkoła Podstawowa nr 33 / 33 LO ul. Wyspiańskiego 27
VIII sesja (zwyczajna) Rady Osiedla Święty Łazarz
► porządek obrad

17

paź

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Uroczysta inauguracja sezonu kulturalno-oświatowego 2019/2020 na Łazarzu

19:00
Galeria Muzalewska ul. Głogowska 29/3 m.6
Sławomir Dróżdż "dlaczego" - wernisaż

19:30
Kościół Ewangelicko-Augsburski Łaski Bożej ul. Obozowa 5 (przy Rondzie Jeziorańskiego)
Händel: włoskie sonaty triowe i solowe - koncert

18

paź

do 21-10-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Poznań Sport Expo" - targi sportowe

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: