Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Rusza remont ulicy Jarochowskiego, podziurawionej jak szwajcarski ser - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Rusza remont ulicy Jarochowskiego, podziurawionej jak szwajcarski ser
08-08-2013 17:16   Janusz Ludwiczak
Na ulicy Jarochowskiego znajduje się ponad 50 dziur w jezdni. O wiele gorsza sytuacja jest przy skrzyżowaniu z ul. Winklera i przy Szkole Podstawowej nr 69. W piątek ZDM rozpocznie remont nawierzchni. Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami w ruchu, gdyż po ułożeniu warstwy ścieralnej ulica Jarochowskiego pomiędzy Palacza a Hetmańską będzie zamknięta dla ruchu.

Jak już pisaliśmy miesiąc temu na ulicy Jarochowskiego znajduje się grubo ponad 100 dziur w jezdni. Wiele ubytków w nawierzchni nie zostało usuniętych jeszcze po zimie, tymczasem mamy już lipiec. Ulica Jarochowskiego jest o tyle ważną arterią, że jest to droga dojazdowa chociażby do Szkoły Podstawowej nr 69.

W piątek Zarząd Dróg Miejskich rozpocznie remont ulicy Jarochowskiego. Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami w ruchu, gdyż po ułożeniu warstwy ścieralnej ulica Jarochowskiego pomiędzy Palacza a Hetmańską będzie zamknięta dla ruchu.

W piątek, 9 sierpnia, rozpocznie się remont nawierzchni jezdni ulicy Jarochowskiego na odcinku między ulicami Palacza a Hetmańską. Wykonawca remontu - Zakład Robót Drogowych - rozpocznie roboty od frezowania starej i zniszczonej nawierzchni jezdni. Roboty bitumiczne zostały zaplanowane na poniedziałek, wtorek i środę (12 - 14 sierpnia). Uwaga! Po ułożeniu warstwy ścieralnej do czasu jej ostygnięcia remontowany odcinek ulicy Jarochowskiego zostanie wyłączona z ruchu - informuje Zarząd Dróg Miejskich.

ZDM przeprasza kierowców za utrudnienia i prosi o zachowanie ostrożności w rejonie prowadzonych prac drogowych oraz zwracanie uwagi na aktualnie obowiązującą organizację ruchu.


Komentarze (3)

09-08-2013 12:42:44
Pitu
w koncu bo jadac ta ulica mozna stracic zawieszenie, juz dawno powinni byli naprawic ta ulice po zimie.
09-08-2013 08:52:19
Ernest
A po co? Widziales roznice miedzy odcinkiem Palacza-Hetmanska a Hetmanska-Wyspianskiego? Odcinek przy szkole 69 jest zdecydowanie bardziej katastrofalnym stanie.
09-08-2013 08:23:34
gosc
Lepiej żeby wyremontowali fragment między Hetmańską a Wyspiańskiego.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
15

cze

16:30
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Z Przyrodą Za Pan Brat"- miedzypokoleniowe warsztaty przyrodnicze.Mile widziane ekipy złozone z dzieci i rodziców lub dziadków. Obowiązują zapisy mailowe:(wysockiwoj@gmail.com). Liczba „rodzinnych z

16

cze

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury: Portugalia" - spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu
- zapisy w sekretariacie Klubu Krąg lub mailowe: zapisy

18

cze

17:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
Koncert dla dzieci Wujka Ogórka w Ogrodzie Łazarz
- obowiązują zapisy mailowe: zapisy.klubkrag@gmail.com. Wstęp wolny pod warunkiem zachowania przez uczestników zasad przewidzianych w obowiązując

19

cze

do 20-06-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Poznań Moto Fest

Park Wilsona
Łazarskie śniadania przy wspólnym stole

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: