Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Rusza remont ulicy Jarochowskiego, podziurawionej jak szwajcarski ser - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Rusza remont ulicy Jarochowskiego, podziurawionej jak szwajcarski ser
08-08-2013 17:16   Janusz Ludwiczak
Na ulicy Jarochowskiego znajduje się ponad 50 dziur w jezdni. O wiele gorsza sytuacja jest przy skrzyżowaniu z ul. Winklera i przy Szkole Podstawowej nr 69. W piątek ZDM rozpocznie remont nawierzchni. Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami w ruchu, gdyż po ułożeniu warstwy ścieralnej ulica Jarochowskiego pomiędzy Palacza a Hetmańską będzie zamknięta dla ruchu.

Jak już pisaliśmy miesiąc temu na ulicy Jarochowskiego znajduje się grubo ponad 100 dziur w jezdni. Wiele ubytków w nawierzchni nie zostało usuniętych jeszcze po zimie, tymczasem mamy już lipiec. Ulica Jarochowskiego jest o tyle ważną arterią, że jest to droga dojazdowa chociażby do Szkoły Podstawowej nr 69.

W piątek Zarząd Dróg Miejskich rozpocznie remont ulicy Jarochowskiego. Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami w ruchu, gdyż po ułożeniu warstwy ścieralnej ulica Jarochowskiego pomiędzy Palacza a Hetmańską będzie zamknięta dla ruchu.

W piątek, 9 sierpnia, rozpocznie się remont nawierzchni jezdni ulicy Jarochowskiego na odcinku między ulicami Palacza a Hetmańską. Wykonawca remontu - Zakład Robót Drogowych - rozpocznie roboty od frezowania starej i zniszczonej nawierzchni jezdni. Roboty bitumiczne zostały zaplanowane na poniedziałek, wtorek i środę (12 - 14 sierpnia). Uwaga! Po ułożeniu warstwy ścieralnej do czasu jej ostygnięcia remontowany odcinek ulicy Jarochowskiego zostanie wyłączona z ruchu - informuje Zarząd Dróg Miejskich.

ZDM przeprasza kierowców za utrudnienia i prosi o zachowanie ostrożności w rejonie prowadzonych prac drogowych oraz zwracanie uwagi na aktualnie obowiązującą organizację ruchu.


R E K L A M A

Komentarze (3)

09-08-2013 12:42:44
Pitu
w koncu bo jadac ta ulica mozna stracic zawieszenie, juz dawno powinni byli naprawic ta ulice po zimie.
09-08-2013 08:52:19
Ernest
A po co? Widziales roznice miedzy odcinkiem Palacza-Hetmanska a Hetmanska-Wyspianskiego? Odcinek przy szkole 69 jest zdecydowanie bardziej katastrofalnym stanie.
09-08-2013 08:23:34
gosc
Lepiej żeby wyremontowali fragment między Hetmańską a Wyspiańskiego.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
16

cze

17:00
Park Wilsona Muszla Koncertowa
Koncert finałowy X Międzynarodowego Dziecięcego Festiwalu Folkloru "Kids Fun Folk"

17:00
Park Kasprowicza (przed halą Arena)
XVII festyn charytatywny "Niebiescy Dzieciom"

17

cze

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Uroczyste zakończenie sezonu 2018/2019 na Łazarzu - spotkanie z animatorami życia kulturalno – oświatowego

18

cze

18:00
Skwer Eki z Małeki (Małeckiego/Łukaszewicza/Graniczna)
Spotkanie z uczestnikami Czerwca `56 i odsłonięcie instalacji artystycznej "Krawatto"

21

cze

do 22-06-2019
Zajezdnia tramwajowa MPK ul. Głogowska 131/133
Akcja honorowego poboru krwi
w godz. 8:00-13:00

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: