Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Wyjący przez kilka godzin w nocy alarm z Biedronki przeszkadzał mieszkańcom ul. Łukaszewicza - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Wyjący przez kilka godzin w nocy alarm z Biedronki przeszkadzał mieszkańcom ul. Łukaszewicza
08-08-2013 01:15   Janusz Ludwiczak
W nocy z poniedziałku na wtorek mieszkańcy ul. Łukaszewicza byli skazani na "wyjący" przez kilka godzin alarm, wydobywający się ze sklepu Biedronka.
- Słychać go także przy zamkniętych oknach. Niestety nikt nie interweniuje. Alarm wyłącza się co kilkanaście minut czas na chwilę i zaraz włącza ponownie - pisze do nas mieszkaniec ul. Łukaszewicza.

Chciałbym zainteresować Państwa sprawą sklepu Biedronka przy ulicy Łukaszewicza, a konkretnie jego źle działającym alarmem. Dzisiejszej nocy już trzecią godzinę prawie bez przerwy alarm "wyje". Słychać go także przy zamkniętych oknach. Niestety nikt nie interweniuje. Alarm wyłącza się co kilkanaście minut czas na chwilę i zaraz włącza ponownie. Sytuacja z (prawdopodobnie) zepsutym alarmem ma miejsce nie pierwszy raz! Jest to uciążliwość dla mieszkańców, a w środku nocy nie ma możliwości w zasadzie żadnej reakcji u odpowiedzialnych za sklep... - takiego maila otrzymaliśmy od Roberta Kamińskiego, mieszkańca ul. Łukaszewicza we wtorek o godz. 2:45.

Sprawę przekazaliśmy do Jeronimo Martins Polska S.A., które jest właścicielem sklepów sieci Biedronka.

Dziękujemy za przesłany sygnał. Potwierdzamy, że w nocy z 5 na 6 sierpnia w placówce sieci Biedronka przy ul. Łukaszewicza miało miejsce uaktywnienie się alarmu spowodowane jego awarią. W dniu 6 sierpnia działanie alarmu zostało sprawdzone przez serwis systemów alarmowych i według dostępnej nam wiedzy problem został rozwiązany - informuje w odpowiedzi na naszego maila Biuro Prasowe Jeronimo Martins Polska S.A.

Biedronka informuje również, że klienci i mieszkańcy mogą przekazywać swoje sugestie za pośrednictwem działającego 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu Biura Obsługi Klienta korzystając z numeru telefonu 800 080 010 lub (22) 205 33 00, bądź poprzez adres mailowy: bok@biedronka.eu.


Jeśli mają Państwo sprawę, która wymaga naszej interwencji prosimy o sygnał na Kontaktową Platformę Czytelników: 24@lazarz.pl. Postaramy się w miarę naszych możliwości pomóc.


Fot: Janusz Ludwiczak

ZOBACZ TAKŻE: Mieszkańcy narzekają na łamanie ciszy nocnej i zakłócanie porządku przez klientów klubu Fortuna

ZOBACZ TAKŻE: Otwarto kolejną Biedronkę, piątą na Łazarzu, 40 w Poznaniu - tym razem w dawnym Kinie Grunwald

ZOBACZ TAKŻE: Tanie zakupy dla mieszkańców czy upadek sklepów na Głogowskiej? - Biedronka w zabytkowej kamienicy

ZOBACZ TAKŻE: Klienci Biedronki wymieniali szkło na wrzosy

Byłeś świadkiem wypadku? Widziałeś dziurę w jezdni? Zamknęli Twój ulubiony sklep? W kranie nie ma wody? Powiadom o tym mieszkańców Łazarza. Wyślij e-mail na Kontaktową Platformę Czytelników: 24@lazarz.pl lub sms/mms: 503 420 675. Twórz razem z nami - by pomóc innym.

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
04

kwi

do 05-04-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Look" - targi fryzjerskie
"BeutyVision" - targi kosmetyczne
PRZESUNIĘTE na 16-18.10.2020

21

kwi

do 23-04-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi "GreenPower", "ExpoPower", "Poznań Drone Expo" - targi dronów i nowych technologii, "Sawo", "Securex", "Instalacje" → ,b>PRZESUNIĘTE na 18-20.10.2020

24

kwi

17:00
Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 ul. Jarochowskiego 1
Finał konkursu dla młodych grafików na projekt dyplomu dla MDK3

03

maj

Międzynarodowe Targi Poznańskie
Wings For Life → ODWOŁANE

08

maj

do 10-05-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Festiwal Fantastyki Pyrkon 2020 → PRZENIESIONE na inny termin: 10-12.07.2020

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: