Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Targi i remonty zakorkowały Głogowską - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Targi i remonty zakorkowały Głogowską
18-09-2008 23:29   Janusz Ludwiczak
Przez cztery dni ulica Głogowska przypominała parking. Nie dość, że trwa przebudowa ulicy przy Rynku Łazarskim i na wysokości Sczanieckiej to prowadzony jest remont kanalizacji przy kościele Matki Boskiej Bolesnej i VIII LO. Ponadto odbywające się targi Polagra spowodowały, że spore korki tworzyły się już od Kaponiery aż do ulicy Hetmańskiej.

Od poniedziałku praktycznie od porannego szczytu do godzin wieczornych tworzyły się korki na ulicy Głogowskiej. Do utrudnień w ruchu przyczynił się z pewnością remont kanalizacji prowadzony przy ulicy Stablewskiego oraz przebudowa ulicy przy skrzyżowaniu z Rynkiem Łazarskim i Sczanieckiej. Obecnie drogowcy kładą nowy asfalt i w związku z tym zamknięte są obie nitki w kierunku Centrum, a ruch odbywa się po torowisku tramwajowym. W stronę przeciwną zwężona jest jedna nitka.

Sytuację komplikowały też targi Polagra. Spore korki tworzyły się też w czwartek już od godzin popołudniowych na Śniadeckich. Na wjazd na teren MTP ruch utrudniały ciężarówki i tiry, które wywoziły ekspozycje. Ruch próbowała usprawnić nawet policja.

Zapchane były tradycyjne Matejki i Grunwaldzka oraz małe uliczki prowadzące do Głogowskiej i Matejki.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
12

sie

18:00
Park Kasprowicza (boisko do street workoutu)
Bezpłatne zajęcia sportowe z trenerami

19

sie

18:00
Park Kasprowicza (boisko do street workoutu)
Bezpłatne zajęcia sportowe z trenerami

22

sie

tymczasowe targowisko Rynek Łazarski (boisko Zespołu Szkół Muzycznych)
Ekotargowisko - warsztaty tworzenia doniczek z materiałów recyklingowych. Uczestnicy spotkania będą mogli zabrać do domu wykonaną doniczkę wraz z nasionami, by stworzyć swój własny zielnik

do 23-08-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Instal Moto Expo" - Zjazd pojazdów branżowych

11:00
Park Kasprowicza (boisko do street workoutu)
Bezpłatne zajęcia sportowe z trenerami

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: