Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Dwoje policjantów z Grunwaldu wśród "Najlepszych Dzielnicowych Miasta Poznania" - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Dwoje policjantów z Grunwaldu wśród "Najlepszych Dzielnicowych Miasta Poznania"
25-07-2013 21:58   Janusz Ludwiczak
Sierżant Patryk Kleczewski i st. sierż. Beata Gołębiowska znaleźli się w gronie "Najlepszych Dzielnicowych Miasta Poznania".

Od 1999 roku przyznawana jest nagroda "Najlepszy Dzielnicowy Miasta Poznania", której laureatami zostają funkcjonariusze legitymujący się wybitnymi osiągnięciami w służbie.

W gronie najlepszych dzielnicowych znaleźli się policjanci z Grunwaldu. II miejsce zajął sierż. Patryk Kleczewski, a trzecie - st. sierż. Beata Gołębiowska.

Konkurs ma w swych zamierzeniach podnieść rangę policjanta - dzielnicowego, a także propagować potrzebę współzawodnictwa pomiędzy dzielnicowymi, którzy w ten sposób mogą zostać zaktywizowani do lepszego wypełniania swoich obowiązków służbowych. Nagroda ,,Najlepszy Dzielnicowy Miasta Poznania" jest przyznawana od 14 lat, corocznie za wybitne osiągnięcia w służbie w roku poprzedzającym przyznanie nagrody przez komisję. Prawo zgłaszania kandydatów do nagrody mają: rady samorządowych jednostek pomocniczych - osiedli (do właściwych terytorialnie komisariatów policji) i komendanci poszczególnych komisariatów policji - wyjaśnia Paweł Marciniak, rzecznik prasowy Urzędu Miasta.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
28

lip

do 31-07-2021
17:00
Park Kasprowicza - ogród społeczny Kolektyw Kąpielisko (przy boisku do streetballu i wybiegu dla psów)
IV Hawajskie spotkania na Łazarzu

07

sie

09:00
Park Kasprowicza (przed halą Arena)
Joga na Arenie - ćwiczenia na świeżym powietrzu
(polana przy hali Arena)
wstęp wolny

14

sie

09:00
Park Kasprowicza (przed halą Arena)
Joga na Arenie - ćwiczenia na świeżym powietrzu
(polana przy hali Arena)
wstęp wolny

15

sie

18:00
Park Wilsona Muszla Koncertowa
Koncert z cyklu "Poznańskie Muzykalia" - z utworami Elvisa Presleya

21

sie

09:00
Park Kasprowicza (przed halą Arena)
Joga na Arenie - ćwiczenia na świeżym powietrzu
(polana przy hali Arena)
wstęp wolny

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: