Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Policja odwiedza "Panoramę" i mówi "NIE! Galeriankom" - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Policja odwiedza "Panoramę" i mówi "NIE! Galeriankom"
24-07-2013 17:03   Janusz Ludwiczak
Grunwaldzcy policjanci odwiedzili Galerię Panorama, a także centrum handlowe King Cross w celu przeprowadzenia "Przeciwdziałania procederowi prostytucji nieletnich tzw. Galerianek, przestępczości nieletnich oraz rozpoznania grup subkulturowych".

W ubiegły czwartek, 18 lipca policjanci z Referatu Prewencji Kryminalnej, Nieletnich i Patologii wraz z dzielnicowymi Komisariatu Poznań-Grunwald przeprowadzili "Przeciwdziałania procederowi prostytucji nieletnich tzw. Galerianek, przestępczości nieletnich oraz rozpoznania grup subkulturowych".

Działania polegały na kontroli miejsc grupowania się i przebywania osób nieletnich w centrach handlowych: King Cross Marcelin, Galeria Panorama oraz Auchan Komorniki, w których może dochodzić do procederu prostytucji nieletnich, tzw. "Galerianek" oraz grupowania się młodzieży w w/w miejscach oraz na terenach zielonych np. Lasek Marceliński oraz zbiorniki wodne - informuje Komenda Miejska Policji w Poznaniu.


Komentarze (1)

25-07-2013 09:52:23
absolwent prawa
Zamieszczenie tej fotografii przy artykule o prostytucji nieletnich stanowi złamanie prawa. Może sugerować, że osoby uwiecznio0ne na zdjęciu parają się wspomnianym procederem. proponuję je usunąć zanim zobaczą to rodzice nieletnich ze zdjęcia.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
28

lip

do 31-07-2021
17:00
Park Kasprowicza - ogród społeczny Kolektyw Kąpielisko (przy boisku do streetballu i wybiegu dla psów)
IV Hawajskie spotkania na Łazarzu

07

sie

09:00
Park Kasprowicza (przed halą Arena)
Joga na Arenie - ćwiczenia na świeżym powietrzu
(polana przy hali Arena)
wstęp wolny

14

sie

09:00
Park Kasprowicza (przed halą Arena)
Joga na Arenie - ćwiczenia na świeżym powietrzu
(polana przy hali Arena)
wstęp wolny

15

sie

18:00
Park Wilsona Muszla Koncertowa
Koncert z cyklu "Poznańskie Muzykalia" - z utworami Elvisa Presleya

21

sie

09:00
Park Kasprowicza (przed halą Arena)
Joga na Arenie - ćwiczenia na świeżym powietrzu
(polana przy hali Arena)
wstęp wolny

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: