Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

13 października poznański Maraton znów przebiegnie przez Łazarz - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
13 października poznański Maraton znów przebiegnie przez Łazarz
14-08-2013 11:18   Janusz Ludwiczak
Już za dwa miesiące, równo za 60 dni odbędzie się 14. Poznań Maraton, którego trasa już po raz drugi prowadzić będzie przez Łazarz. Meta, liczącego 42 km biegu zlokalizowana będzie ponownie na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

13 października już po raz czternasty Poznań będzie należał do biegaczy. Za dwa miesiące, równo za 60 dni odbędzie się 14. Poznań Maraton.

Maratończycy po raz drugi przebiegną przez Łazarz. Linia startowa zlokalizowana ma zostać tak jak w roku ubiegłym wzdłuż ulicy Grunwaldzkiej, natomiast meta znajdować będzie się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Znana jest już trasa biegu. Podobnie jak w zeszłym roku trasa maratonu będzie jednopętlowa, nieznacznie różniąc się od ubiegłorocznej.

Podobnie jak w zeszłym roku, również i tym razem bieg na dystansie 42 kilometrów wystartuje na ulicy Grunwaldzkiej, a finiszować będzie na Placu Marka na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Głównej zmianie uległa końcówka trasy, wypadły ulice: Aleja Niepodległości, Powstańców Wielkopolskich, Matyi, Most Dworcowy, Roosevelta, a zastąpiły je Pułaskiego, Poznańska, Mickiewicza, Zeylanda, Bukowska - wskazuje Maciej Mielęcki, dyrektor Maratonu.

Zapisy do udziału w 14. edycji poznańskiego maratonu mijają 2 października. Na tą chwilę lista startowa liczy 2084 zawodników, a zgłoszeń jest 3681.

W ramach 14. Poznań Maraton na MTP podobnie jak w zeszłym roku odbędą się targi dla sportowców i osób aktywnych sportowo "Poznań Sport Fair".


Komentarze (0)

Aktualności
Niezapominajka
27

maj

do 02-06-2020
Łazarz
31. Dni Łazarza
27.05-02.06.2020
ODWOŁANE w związku z wprowadzonym stanem epidemicznym związanym z koronawirusem

19

cze

do 20-06-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Salon optyczny

do 21-06-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Memento" - targi funeralne

26

sie

do 27-08-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mody

01

wrz

do 03-09-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Salmed" - targi medyczne

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: