Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Zmiany na Kaponierze. Autobusy zatrzymują się na Bałtyku - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Zmiany na Kaponierze. Autobusy zatrzymują się na Bałtyku
22-07-2013 00:46   Janusz Ludwiczak
Wprowadzono nową organizację ruchu w rejonie remontowanego Ronda Kaponiera. Ulica Zeylanda stała się jednokierunkowa, a kierowcy jadący w stronę ul. Św. Marcin muszą korzystać z jezdni północnej, od strony hotelu Mercure. Zmiany czekają także pasażerów komunikacji miejskiej. Autobusy linii nr 45, 48, 59, 63, 69 i 77 oraz 240, 242 i 251 zatrzymują się teraz na przystanku tramwajowym "Bałtyk".

W nocy z piątku na sobotę w związku z kolejnym etapem prac przy przebudowie Ronda Kaponiera wprowadzono zmiany w organizacji ruchu, które spowodowane są koniecznością wykonania kolejnych prac budowlanych i drogowych.

Przejazd w kierunku ul. Św. Marcin odbywa się jezdnią północną (po stronie hotelu Mercure). Na skrzyżowaniu ulic Mickiewicza/Zeylanda/Zwierzyniecka samochody zostały skierowane na północną jezdnię ul. Zwierzynieckiej i dalej przez Ronda Kaponiera na ul. Św. Marcin.

Ruch w kierunku ulicy Most Dworcowego odbywa się jak do tej pory, tzn. samochody zostały skierowane na południową jezdnię ul. Zwierzynieckiej (od strony "Akumulatorów").

Ze zmianami musza liczyć się także pasażerowie komunikacji miejskiej. Autobusy linii nr 45, 48, 59, 63, 69 i 77 oraz 240, 242 i 251 odjeżdżają teraz z przystanku tramwajowego "Bałtyk". W kierunku przeciwnym zatrzymują się na przystanku zlokalizowanym na ul. Zeylanda (bliżej ul. Bukowskiej). Ponadto przystanek "Rondo Kaponiera" dla linii nr 63 i 69, który znajdował się na ul. Sienkiewicza został przeniesiony na ul. Mickiewicza, pod budynek ZUS.

Mapa objazdów (źródło Zarząd Dróg Miejskich):


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
04

kwi

do 05-04-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Look" - targi fryzjerskie
"BeutyVision" - targi kosmetyczne
PRZESUNIĘTE na 16-18.10.2020

05

kwi

Poznań * Łazarz
13. Poznań PółmaratonODWOŁANE w związku z wprowadzonym stanem zagrożenia epidemicznego związanym z koronawirusem. Przesunięte na 18.04.2021

21

kwi

do 23-04-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi "GreenPower", "ExpoPower", "Poznań Drone Expo" - targi dronów i nowych technologii, "Sawo", "Securex", "Instalacje" → ,b>PRZESUNIĘTE na 18-20.10.2020

24

kwi

17:00
Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 ul. Jarochowskiego 1
Finał konkursu dla młodych grafików na projekt dyplomu dla MDK3

03

maj

Międzynarodowe Targi Poznańskie
Wings For Life → ODWOŁANE

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: