Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

W nowym przedszkolu na Berwińskiego obchodzono Dzień Kubusia Puchatka - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
W nowym przedszkolu na Berwińskiego obchodzono Dzień Kubusia Puchatka
21-07-2013 22:51   Janusz Ludwiczak
W sobotę Kubuś Puchatek miał swoje święto. Z tej okazji Przedszkole Integracyjno-Terapeutyczne Miś przygotowało mnóstwo atrakcji dla jego młodszych i starszych wielbicieli.

Przygody Kubusia Puchatka są znane już od 1926 r. Od tego czasu mieszkańcy Stumilowego Lasu przekazują dzieciom cenne wartości, pokazując, jak ważne są miłość i przyjaźń. Uczą też, by nigdy się nie poddawać, bo nawet z największym kłopotem można sobie poradzić. 20 lipca przypada Dzień Kubusia Puchatka. Z tej okazji w nowym Przedszkolu Integracyjno-Terapeutycznym Miś, które rozpocznie działalność od września w budynku Szkoły Podstawowej nr 26 przy ul. Berwińskiego przygotowano sporo atrakcji dla dzieci.

Najmłodsi mogli wybrać się na poszukiwanie miodku, który uwielbia Kubuś Puchatek, a także ścigać się z Kłapouchym i ćwiczyć skoki z Tygryskiem, a z Królikiem stworzyć marchewkowe ludziki. W programie przygotowano również opowiadanki z Panem Sową, zawody baniek mydlanych z Prosiaczkiem oraz zabawy z Mamą Kangurzycą, Maleństwem i Krzysiem.

Nowopowstające Przedszkole Integracyjno-Terapeutyczne "Miś", skierowane jest dla dzieci w wieku 2,5-6 lat zarówno pełnosprawnych jak i z niepełnosprawnością. W placówce prowadzona będzie m.in. nauka czytania metodą sylabową, terapia logopedyczna, nauka języka angielskiego, zajęcia ruchowe, w tym rytmika z elementami tańca, gimnastyka korekcyjna, zajęcia kulinarne, a także dogoterapia.

Prowadzimy nabór do grup integracyjnych, gdzie będą dzieci pełnosprawne, dzieci z niepełnosprawnością, z autyzmem i zaburzeniami w rozwoju oraz do grup socjalizacyjnych, gdzie będą tylko dzieci autystyczne. Dodatkowo prowadzimy terapię indywidualną i grupy dla dzieci, które będą chciały przyjść tylko na parę godzin się pobawić i uzyskać odpowiednią terapię - wyjaśnia Marcelina Brejerek z Przedszkola Integracyjno-Terapeutyczne "Miś".


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
27

sty

18:30
Łazarz
21. sesja (zdalna) Rady Osiedla Św. Łazarz
► porządek obrad

31

sty

Polska * Poznań * Łazarz
29. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

11

lut

do 14-02-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Cavaliada Winter Tour

18

lut

do 21-02-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Cavaliada Winter Tour

12

mar

do 13-03-2021
Zajezdnia tramwajowa MPK ul. Głogowska 131/133
Akcja honorowego poboru krwi
w godz. 8:00-13:00

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: