Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

25 października zrobimy zakupy w centrum handlowym przy Dworcu Głównym - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
25 października zrobimy zakupy w centrum handlowym przy Dworcu Głównym
17-07-2013 00:25   Janusz Ludwiczak
Za trzy miesiące otwarte zostanie centrum handlowe Poznań City Center, które jest gotowe w 75 procentach. Natomiast pod koniec sierpnia zakończy się przebudowa ulicy Matyi.

Uroczyste otwarcie Poznań City Center zaplanowano na 25 października.

Centrum handlowe jest ukończone w 75 procentach. Komercjalizacja idzie nieco lepiej, ponieważ mamy wynajęte 80 proc. powierzchni handlowej. Od czerwca przekazujemy lokale najemcom, już wprowadzają się m.in. Saturn, Piotr i Paweł, Bershka, Pull and Bear, Deichman i Toys'r'Us. We wrześniu odbędą się odbiory. Oficjalne otwarcie będzie 25 października - zdradza Tomasz Lisiecki, prezes Trigranit Polska.

Pod koniec sierpnia powinna zakończyć się przebudowa ulicy Matyi i budowa dróg dojazdowych do nowej galerii handlowej.

Poznań City Center będzie stanowić część Zintegrowanego Centrum Komunikacyjnego. Na powierzchni ponad 60 tys. m kw. powstanie 250 sklepów (w tym m.in. Piotr i Paweł, Saturn, H&M, House, Reserved, punkty gastronomiczne: Pizza Hut, KFC, Mc Donald's, Burger King, Nordsee). Do dyspozycji klientów będzie parking na ponad 1500 samochodów. Oprócz centrum handlowego powstanie również nowy dworzec PKS na 19 stanowisk, który jest dobudowywany do nowego dworca PKP. Całkowity koszt inwestycji wynosi 240 mln euro.


Komentarze (3)

19-07-2013 00:34:11
LAZ_boss
ten pstorkaty blaszak ma być wizytówką miasta? wstyd! umowa z trigranitem zawarta została na 25 lat. mam nadzieję, że dzień po tym terminie nadziałke wjadą buldożery a Poznań doczeka sie prawdziwego dworca a nie tentetnego centrum handlowego
17-07-2013 09:42:29
eswu
Ten zachwyt nad zdezintegrowanym centrum komunikacyjym jest zdecydowanie przesadny. Jako centrum handlowe też nie powala swą architekturą wewnątrz, bo na zewnątrz to jest wręcz koszmar.
17-07-2013 07:35:36
Iwona
Bardzo mi się podoba! Wreszcie będziemy mieli nie tylko dworzec ale centrum komunikacji. Super!!! Wizytówka miasta, bądź co bądź.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
24

wrz

do 26-09-2022
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Smaki Regionów - targi kulinarne

do 25-09-2022
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mieszkań i domów

25

wrz

18:00
Park Wilsona Muszla Koncertowa
Poznańskie muzykalia - koncert z utworami Grzegorza Ciechowskiego

26

wrz

do 28-09-2022
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi Polagra

27

wrz

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"MAMMA MIA SHOW"- koncert przy znanych przebojach polskich i światowych z lat 80`

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: