Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Agnieszka Holland spotka się z mieszkańcami i odwiedzi "Ogród Łazarz" - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Agnieszka Holland spotka się z mieszkańcami i odwiedzi "Ogród Łazarz"
15-07-2013 08:47   Janusz Ludwiczak
We wtorek słynna polska reżyser filmowa, teatralna i scenarzystka filmowa, Agnieszka Holland odwiedzi "Ogród Łazarz" i spotka się w Klubie "Krąg z mieszkańcami Łazarza.

Spotkanie z Agnieszką Holland, słynną reżyserką filmową, teatralną i scenarzystką filmową rozpocznie się we wtorek, 16 lipca o godz. 17:00 w Klubie Osiedlowym "Krąg" przy ul. Dmowskiego 37.

Najpierw odbędzie się projekcja filmu "W ciemności", za który Agnieszka Holland została nominowana do Oskara. Później odbędzie się spotkanie z reżyserką tego filmu. Chcielibyśmy, by Agnieszka Holland zajrzała do naszego Ogrodu. Mogę powiedzieć, że pani Agnieszka przyjedzie tylko w odwiedziny na spotkanie z mieszkańcami Łazarza. Zaproszenie zostało przyjęte - objaśnia Katarzyna Mazurkiewicz, kurator projektu "Generator Malta".

Na to spotkanie obowiązują bezpłatne wejściówki, które można jeszcze odebrać w sekretariacie Klubu "Krąg" przy ul. Dmowskiego 37 (1 piętro) w godz. od 9:00 do 20:00.

Ponadto w ramach Malta Festival w Klubie "Krąg" odbędą się projekcje, w ramach akcji "Kino za Rogiem" oraz "Polska Światłoczuła". W poniedziałek o godz. 20:00 rozpocznie się projekcja filmu "Inny świat", w środę o godz. 18:00 odbędzie się spotkanie z reżyserką i scenarzystą Dorotą Kędzierzawską połączone z prezentacją filmu. Na zakończenie w czwartek, 18 lipca o godz. 18:00 Klub "Krąg" i "Ogród Łazarz" zapraszają na film "Deja Vu". Wstęp na projekcie filmowe jest wolny.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
27

sty

18:30
Łazarz
21. sesja (zdalna) Rady Osiedla Św. Łazarz
► porządek obrad

31

sty

Polska * Poznań * Łazarz
29. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

11

lut

do 14-02-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Cavaliada Winter Tour

18

lut

do 21-02-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Cavaliada Winter Tour

12

mar

do 13-03-2021
Zajezdnia tramwajowa MPK ul. Głogowska 131/133
Akcja honorowego poboru krwi
w godz. 8:00-13:00

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: