Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Uliczny wypoczynek po ciężkim dniu - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Uliczny wypoczynek po ciężkim dniu
09-09-2008 23:54   Janusz Ludwiczak
Przy skrzyżowaniu ulic Głogowskiej i Potockiej znaleźć można porzucony fotel. Nie było by w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że na nietypowym ulicznym komplecie wypoczynkowym odpoczywają sobie zapewne ciężko pracujący poznaniacy.

Zmęczonych po ciężkich dniu pracy można spotkać na skrzyżowaniu ulic Głogowskiej i Potockiej. Jak widać śpiącym nie przeszkadzają ani uliczny gwar, ani hałas powodowany przez tramwaje, samochody czy sygnalizację świetlną.


Fot: Janusz Ludwiczak, Karol Kroll (zdjęcia otrzymaliśmy na Kontaktową Platformę Czytelników: 24@lazarz.pl)

Komentarze (8)

20-10-2008 12:55:08
madzia
Cristian Lenz jak jesteś taki mądry sam pomóż Panu Ryszardowi. Gadać to ja też umiem. I zostaw red.Ludwiczaka w porządku, dostarcza nam wiele informacji z dzielnicy a jak nie umiesz czytać nie moja wina - był to artykuł informacyjny, a nie atakujący w tego bezdomnego.
20-10-2008 11:50:50
REDAKCJA
Ja opisałem tylko problem, którym ktoś powinien się zająć i pomóc tej osobie. Nie atakowałem bezdomnego.
20-10-2008 02:13:22
Cristian Lenz
Generalnie sugeruje poświęcić wolny czas Designowi strony która naprawdę pozostawia wiele do życzenia, przede wszystkim badziewne czcionki nie pasujące do reszty layoutu... Oraz obrazki które się widziało w czasach gdy powstawał Internet...
20-10-2008 02:09:57
Cristian Lenz
Jak dla mnie Pan Ludwiczak zajął by się konkretnymi tematami na portal a nie nagabywaniem bezdomnych którzy nie mają nic na swoją obronę... Chyba że to jest taka strategia portalu Łazarz.pl, choć jak dla mnie w tym momencie jest żałosna i pełna pożałowania, bynajmniej nie dla bezdomnych lecz dla osoby robiącej im zdjęcia i opisującej cały temat na tej że właśnie stronie... Naprawdę jak nie ma Pan co robić z tematami na pierwszą stronę to proszę dać sobie spokój z czymś co Pana przerasta a mam na myśli portal, jak dla mnie jest to naprawdę przykre i smutne że historię biedaków którym nie wyszło Pan właśnie rozgrzebuje i cieszy się tym jak by to była jakaś sensacja. Ale jeśli jest tak jak myślę to nie ma Pan za grosz honoru... Dla Ludzi którym się nie powiodło a także brak wyobraźni... I to wszystko co mam do powiedzenia, a ogólne mówiąc prawdziwy redaktor szuka sensacji a nie osób (ofiar) by je obsmarować i ot co...
11-09-2008 15:35:19
max
A skąd wiecie, że to akurat żul Rychu?
10-09-2008 19:47:30
miejscowa
taaa,swojego czasu ten zmęczony poznaniak miał dwa fotele po obu stronach przejścia,a jak ktoś je usunął to wyskoczył z rozkładanym fotelem polowym,mocny jest,pilnuje rewiru..
10-09-2008 15:02:50
wita
To nie zmęczony poznaniak,to żul Rychu.
10-09-2008 13:35:27
lazarus
No co widocznie widoczny na zdjęciu był zmęczony.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
12

sie

18:00
Park Kasprowicza (boisko do street workoutu)
Bezpłatne zajęcia sportowe z trenerami

19

sie

18:00
Park Kasprowicza (boisko do street workoutu)
Bezpłatne zajęcia sportowe z trenerami

22

sie

tymczasowe targowisko Rynek Łazarski (boisko Zespołu Szkół Muzycznych)
Ekotargowisko - warsztaty tworzenia doniczek z materiałów recyklingowych. Uczestnicy spotkania będą mogli zabrać do domu wykonaną doniczkę wraz z nasionami, by stworzyć swój własny zielnik

do 23-08-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Instal Moto Expo" - Zjazd pojazdów branżowych

11:00
Park Kasprowicza (boisko do street workoutu)
Bezpłatne zajęcia sportowe z trenerami

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: