Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Sześć tysięcy poznaniaków na targach mieszkaniowych. Na Łazarzu nowe mieszkania i hotel - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Sześć tysięcy poznaniaków na targach mieszkaniowych. Na Łazarzu nowe mieszkania i hotel
09-09-2008 23:32   Janusz Ludwiczak
Około sześć tysięcy poznaniaków pojawiło się na Wielkopolskich Targach Mieszkaniowych, które odbyły się w weekend. Zwiedzający mogli zapoznać z ofertami deweloperów. Nie zabrakło także prezentacji mieszkań z Łazarza. Wystawcy zaprezentowali inwestycje prowadzone m.in. przy ulicy Morawskiego, Ułańskiej i Wojskowej.

Ponad 80 wystawców: firm deweloperskich, biur obrotu nieruchomościami oraz banki oferujące kredyty hipoteczne prezentowało swoją ofertę podczas Wielkopolskich Targów Mieszkaniowych, jakie odbyły się w sobotę i niedzielę w Arenie.

Na targach pojawiło się około 6 tysięcy zwiedzających. Poznaniacy mogli zapoznać się wieloma ofertami mieszkań jedno, dwu, trzy, a nawet czteropokojowych. Nie zabrakło też ofert apartamentów. Patronat honorowy nad targami objął Prezydent Poznania, Ryszard Grobelny oraz Polska Federacja Rynku Nieruchomości, Polskie Stowarzyszenie Budowniczych Domów, Polski Związek Pracodawców Budownictwa, Wielkopolskie Stowarzyszenie Pośredników w Obrocie Nieruchomościami, a także Poznańskie Konsorcjum Agencji Nieruchomości REAL NET – największa organizacji zrzeszająca deweloperów i pośredników.

Swoje oferty zaprezentowali deweloperzy, którzy prowadzą inwestycje na Łazarzu i w bliskiej okolicy dzielnicy. I tak osiedle wielorodzinne buduje przy ulicy Ułańskiej firma Agrobex Poznań Sp. z o.o. Pierwsi lokatorzy wprowadzili się do nowych mieszkań na Osiedlu Ułańska już w zeszłym roku.

Z kolei firma Meblopol buduje mieszkania 1, 2 i 3 pokojowe o powierzchni od 27 do 74 metrów kwadratowych w obrębie ulic Bogusławskiego/Morawskiego/Kasprzaka. Już 29 września ruszy sprzedaż mieszkań.

Na Łazarzu powstają nie tylko mieszkania, ale hotel. Pięciogwiazdkowa rezydencja z 88 pokojami hotelowymi, basenem, saunami i jaccuzi powstaje na terenie kompleksu City Park przy ulicy Wojskowej/Wyspiańskiego.

Organizatorem Wielkopolskich Targów Mieszkaniowych była firma Nowy Adres Sp. z o.o.

O wszystkich inwestycjach przeprowadzanych na Łazarzu już niebawem będziemy pisać na bieżąco. Przedstawimy też zrealizowane inwestycje i wieści z placu budowy.


Fot: Janusz Ludwiczak

Komentarze (2)

10-09-2008 13:34:23
lazarus
A jak można odpowiedzieć na twoje ogłoszenie?
10-09-2008 09:36:05
Rogal
Kupię mieszkanie na Łazarzu - max. 3000/m - więcej nie dam :)
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
04

cze

do 07-06-2024
Międzynarodowe Targi Poznańskie
ITM - Innowacje, Technologie, Maszyny
Nauka dla gospodarki
"Modernlog" - Targi Logistyki Magazynowania i Transportu

08

cze

21:45
Rynek Łazarski
Kino plenerowe - "Moulin Rouge" (reż.Baz Luhrmann)
- Łazarski Przegląd Filmowy
wstęp wolny

09

cze

Polska * Poznań * Łazarz
Wybory do Parlamentu Europejskiego

13

cze

do 18-06-2024
Łazarz
34. Dni Łazarza
13-18.06.2024

15

cze

XXXVIII Liceum Ogólnokształcące z oddziałami terapeutycznymi im. Jana Pawła II ul. Potockiej 38
Piknik rodzinny w 37 LO w ramach Dni Łazarza
- grill, ciuchowisko, zajęcia taneczne i sportowe, loteria fantowa
w godz. 10:00-15:00

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: