Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Na Kaponierze po staremu - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Na Kaponierze po staremu
10-07-2013 16:58   Janusz Ludwiczak
Wykonawca prac nie spełnił wszystkich wymogów związanych z wprowadzeniem tymczasowej organizacji ruchu, w związku z tym ruch przez rondo Kaponiera nie ulegnie zmianie. Pierwotnie od 11 lipca kierowcy mieli korzystać z północnej jezdni, od strony hotelu Mercure.

W związku niespełnieniem przez wykonawcę prac wszystkich wymogów związanych z wprowadzeniem tymczasowej organizacji ruchu w rejonie ronda Kaponiera zmianie ulega termin jej wprowadzenia. O dokładnym terminie zmian poinformujemy w odrębnym komunikacie - informuje Zarząd Dróg Miejskich.

Pierwotnie od czwartku, 11 lipca w związku z koniecznością wykonania kolejnych prac budowlanych i drogowych na remontowanej Kaponierze przejazd w kierunku ul. Św. Marcin odbywać miał się jezdnią północną (po stronie hotelu Mercure). Póki co i kierowcy i autobusy MPK pojadą przez rondo Kaponiera jak do tej pory.Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
19

lut

do 20-02-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mody - wiosna/lato 2020

18:30
Szkoła Podstawowa nr 69 ul. Jarochowskiego 62
XII sesja (zwyczajna) Rady Osiedla Święty Łazarz
► porządek obrad

25

lut

do 28-02-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mebli
"Home Decor" - Targi Wnętrz
"Specjal Days" - Targi Produktów Świątecznych i Okazjonalnych
"Arena Design"

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Wernisaż wystawy "Fotografie i nie tylko..."

26

lut

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury - Armenia". Spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: