Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Stolarska 2: właściciel odwiedza kamienicę i atakuje dziennikarza - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Stolarska 2: właściciel odwiedza kamienicę i atakuje dziennikarza
06-07-2013 10:00   Janusz Ludwiczak
W piątek kamienicę przy ul. Stolarskiej 2 odwiedził jej właściciel Lechosław Gawroński wraz z żoną, którzy chcieli sprawdzić stan budynku i spotkać się z lokatorami. W trakcie wizyty Lechosław Gawroński uderzył dziennikarza "Gazety Wyborczej".

W piątek o godz. 13:00 w kamienicy przy ul. Stolarskiej 2 pojawił się jej właściciel Lechosław Gawroński wraz z żoną.

O swojej wizycie zawiadomili lokatorów w czwartek wieczorem, dzwoniąc do jednego z nich na prywatny numer telefonu. Podczas spotkania byli obecni również dziennikarz "Gazety Wyborczej", Piotr Żytnicki, oraz przedstawicielki Wielkopolskiego Stowarzyszenia Lokatorów. Lokatorzy zadawali pytania odnośnie terminu podłączenia wody i gazu, usiłowali też dowiedzieć się dlaczego właściciel pojawił się dopiero po roku od zlecenia nękania lokatorów przez Fabrykę Mieszkań i Ziemi – dotychczasowe apele o wizytę były ignorowane bądź cynicznie komentowane. Lechosław Gawroński nie udzielił żadnej konkretnej odpowiedzi. Pytania lokatorów i obecność dziennikarza oraz przedstawicieli Wielkopolskiego Stowarzyszenia Lokatorów spowodowały agresję słowną, a potem fizyczną. Reporter "Gazety Wyborczej" został zaatakowany i uderzony w twarz przez Lechosława Gawrońskiego. Po roku życia w warunkach zagrażających zdrowiu mieszkańców kamienicy jedyną odpowiedzią właściciela jest agresja. Na miejscu zdarzenia pojawiła się również policja - informuje Wielkopolskie Stowarzyszenie Lokatorów.


Komentarze (1)

06-07-2013 10:10:59
as
haha żytnicka sie przedstawia jako "dziennikarz" ahahahaha
Aktualności
Niezapominajka
19

lis

16:30
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Warsztaty dla dzieci z Panem Pianką w ramach projektu "W Łazarskim Kręgu"

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Słowiański wieczór z aromatem dzikich ziół i pokazem rzemiosł

20

lis

do 23-11-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi branży kamieniarskiej "Stone"
Targi branży szklarskiej "Glass"

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Warsztaty kulinarne dla Aktywnych 60+- zdrowy posiłek- jesienne menu

18:30
Szkoła Podstawowa nr 26 ul. Berwińskiego 2/4
IX sesja (zwyczajna) Rady Osiedla Święty Łazarz
► porządek obrad

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: