Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Twórcy "Ogrodu Łazarz" i Centrum Inicjatyw Młodzieżowych "Horyzonty" nagrodzeni - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Twórcy "Ogrodu Łazarz" i Centrum Inicjatyw Młodzieżowych "Horyzonty" nagrodzeni
02-07-2013 01:13   Janusz Ludwiczak
Podczas uroczystego sezonu kulturalno-oświatowego na Łazarzu w Klubie Osiedlowym "Krąg" wręczono nagrody specjalne, które otrzymali m.in. twórcy "Ogrodu Łazarz" oraz Centrum Inicjatyw Młodzieżowych "Horyzonty".

W czwartek w Klubie Osiedlowym "Krąg" odbyło się uroczyste zakończenie sezonu 2012/2013 na Łazarzu - spotkanie z animatorami życia kulturalno-oświatowego.

W trakcie uroczystości wręczone zostały Nagrody Roku Klubu "Krąg". Nagrodę za działalność artystyczną odebrał Andrzej Wiza, a za działalność artystyczną Elżbieta Węgrzynowicz oraz Organizatorzy Łazarskiego Onmnibusa, który organizowany jest już od 15 lat. Nagroda za pracę na rzecz dzieci i młodzieży trafiła do grupy animatorów "Wehikułu czasu".

Nagrodę Roku 2013 otrzymali twórcy "Ogrodu Łazarz" - autorzy programu Generator Malta, a nagrodę specjalną odebrało Centrum Inicjatyw Młodzieżowych Horyzonty za realizację programów "5 zmysłów kultury" i "E=mc2".

Podczas zakończenia sezonu kulturalno-oświatowego statuetkę Przyjaciel Łazarza odebrał także Lech Sadowski - dyrektor Zespołu Szkół Gimnazjalno-Licealnych (Gimnazjum nr 33 i XXXIII LO).


Komentarze (0)

Aktualności
Niezapominajka
21

wrz

18:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Wrzesień z zumbą w Ogrodzie Łazarz"- bezpłatne zajęcia fitnessowe dla każdego komu w duszy gra, a zdrowie pozwala! Zajęcia poprowadzi Klaudia Nierychlewska

22

wrz

16:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Prawo spadkowe" - spotkanie z prawnikiem
- obowiązują zapisy w sekretariacie Klubu "Krąg" lub telefonicznie: 61 64 74 288

19:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Czułe struny" - przedstawienie w wykonaniu "Mojego Teatru". Scenariusz i reżyseria: Marek Zgaiński
Bezpłatne wejściówki do odbioru w Klubie Krąg od dnia 10.09. lub rezerwacja mailowa zapisy.klubk

25

wrz

18:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Paris, Paris" - recital piosenek francuskich w wykonaniu Dominiki Dobrosielskiej i Piotra Wizy

26

wrz

do 27-09-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targ żywności regionalnej i ekologicznej
Targi mieszkań i domów
Jesienny targ ogrodniczy

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: