Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Twórcy "Ogrodu Łazarz" i Centrum Inicjatyw Młodzieżowych "Horyzonty" nagrodzeni - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Twórcy "Ogrodu Łazarz" i Centrum Inicjatyw Młodzieżowych "Horyzonty" nagrodzeni
02-07-2013 01:13   Janusz Ludwiczak
Podczas uroczystego sezonu kulturalno-oświatowego na Łazarzu w Klubie Osiedlowym "Krąg" wręczono nagrody specjalne, które otrzymali m.in. twórcy "Ogrodu Łazarz" oraz Centrum Inicjatyw Młodzieżowych "Horyzonty".

W czwartek w Klubie Osiedlowym "Krąg" odbyło się uroczyste zakończenie sezonu 2012/2013 na Łazarzu - spotkanie z animatorami życia kulturalno-oświatowego.

W trakcie uroczystości wręczone zostały Nagrody Roku Klubu "Krąg". Nagrodę za działalność artystyczną odebrał Andrzej Wiza, a za działalność artystyczną Elżbieta Węgrzynowicz oraz Organizatorzy Łazarskiego Onmnibusa, który organizowany jest już od 15 lat. Nagroda za pracę na rzecz dzieci i młodzieży trafiła do grupy animatorów "Wehikułu czasu".

Nagrodę Roku 2013 otrzymali twórcy "Ogrodu Łazarz" - autorzy programu Generator Malta, a nagrodę specjalną odebrało Centrum Inicjatyw Młodzieżowych Horyzonty za realizację programów "5 zmysłów kultury" i "E=mc2".

Podczas zakończenia sezonu kulturalno-oświatowego statuetkę Przyjaciel Łazarza odebrał także Lech Sadowski - dyrektor Zespołu Szkół Gimnazjalno-Licealnych (Gimnazjum nr 33 i XXXIII LO).


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
17

sty

do 19-01-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Polagra Premiery" - Międzynarodowe Targi Rolnicze

19

sty

10:00
Łazarz
Górny Łazarz - spacer z przewodnikiem Michałem Knapowskim
Zbiórka przed Palmiarnią
Organizatorzy: Łazęga poznańska

23

sty

18:00
Kościół Ewangelicko-Augsburski Łaski Bożej ul. Obozowa 5 (przy Rondzie Jeziorańskiego)
Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan - modlitwa centralna

25

sty

18:00
Kościół Prawosławny - Cerkiew św. Mikołaja ul. Marcelińska 20
Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan - modlitwa prawosławno-rzymskokatolicka

01

lut

Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Jubileusz 50-lecia Klubu Górskiego Grań

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: