Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Twórcy "Ogrodu Łazarz" i Centrum Inicjatyw Młodzieżowych "Horyzonty" nagrodzeni - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Twórcy "Ogrodu Łazarz" i Centrum Inicjatyw Młodzieżowych "Horyzonty" nagrodzeni
02-07-2013 01:13   Janusz Ludwiczak
Podczas uroczystego sezonu kulturalno-oświatowego na Łazarzu w Klubie Osiedlowym "Krąg" wręczono nagrody specjalne, które otrzymali m.in. twórcy "Ogrodu Łazarz" oraz Centrum Inicjatyw Młodzieżowych "Horyzonty".

W czwartek w Klubie Osiedlowym "Krąg" odbyło się uroczyste zakończenie sezonu 2012/2013 na Łazarzu - spotkanie z animatorami życia kulturalno-oświatowego.

W trakcie uroczystości wręczone zostały Nagrody Roku Klubu "Krąg". Nagrodę za działalność artystyczną odebrał Andrzej Wiza, a za działalność artystyczną Elżbieta Węgrzynowicz oraz Organizatorzy Łazarskiego Onmnibusa, który organizowany jest już od 15 lat. Nagroda za pracę na rzecz dzieci i młodzieży trafiła do grupy animatorów "Wehikułu czasu".

Nagrodę Roku 2013 otrzymali twórcy "Ogrodu Łazarz" - autorzy programu Generator Malta, a nagrodę specjalną odebrało Centrum Inicjatyw Młodzieżowych Horyzonty za realizację programów "5 zmysłów kultury" i "E=mc2".

Podczas zakończenia sezonu kulturalno-oświatowego statuetkę Przyjaciel Łazarza odebrał także Lech Sadowski - dyrektor Zespołu Szkół Gimnazjalno-Licealnych (Gimnazjum nr 33 i XXXIII LO).


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
19

lut

do 20-02-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mody - wiosna/lato 2020

18:30
Szkoła Podstawowa nr 69 ul. Jarochowskiego 62
XII sesja (zwyczajna) Rady Osiedla Święty Łazarz
► porządek obrad

25

lut

do 28-02-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mebli
"Home Decor" - Targi Wnętrz
"Specjal Days" - Targi Produktów Świątecznych i Okazjonalnych
"Arena Design"

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Wernisaż wystawy "Fotografie i nie tylko..."

26

lut

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury - Armenia". Spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: