Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Metrem "TuP TuP" z Rynku Łazarskiego na Dworzec Główny - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Metrem "TuP TuP" z Rynku Łazarskiego na Dworzec Główny
24-06-2013 13:43   Janusz Ludwiczak
8 minut z Parku Kasprowicza na Rynek Łazarski i tyle samo czasu z Rynku Łazarskiego do Parku Wilsona. Stowarzyszenie "Ulepsz Poznań" stworzyło mapę metra... pieszego, która ma na celu promocję komunikacji pieszej.

Prezentujemy pieszą, poznańską "metro" mapę o nazwie "TuP TuP"! Celem naszej inicjatywy jest promocja komunikacji pieszej oraz zachęcanie Was do częstszego odwiedzania śródmieścia Poznania. Założeniem projektu jest również promocja poznańskich lokalnych przedsiębiorców. Sam pomysł stworzenia owej mapy wywodzi się z hiszpańskiego miasta Pontevedra - wyjaśniają pomysłodawcy.

Jak zaznaczają twórcy mapy metra pieszego umieszczone czasy przejść oraz lokalizacje stacji mają charakter umowny i stanowią punkt wyjścia do dalszego odkrywania Poznania z perspektywy pieszego.


Komentarze (1)

24-06-2013 14:13:59
tonny
ciekawe co na to ztm? spadnie przeciez liczba pasazerow
Aktualności
Niezapominajka
27

maj

do 02-06-2020
Łazarz
31. Dni Łazarza
27.05-02.06.2020
ODWOŁANE w związku z wprowadzonym stanem epidemicznym związanym z koronawirusem

19

cze

do 20-06-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Salon optyczny

do 21-06-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Memento" - targi funeralne

26

sie

do 27-08-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mody

01

wrz

do 03-09-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Salmed" - targi medyczne

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: