Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Na Dworcu Zachodnim kupimy w automacie... leki bez recepty przez całą dobę - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Na Dworcu Zachodnim kupimy w automacie... leki bez recepty przez całą dobę
18-06-2013 15:46   Janusz Ludwiczak
Są już automaty, w których kupimy napoje, kawę czy słodkie przekąski. Niedawno pojawiły się również mlekomaty, a w holu Dworca Zachodniego stanął... lekomat.

Mamy już w Poznaniu: biletomaty (psujące się), mlekomaty , bankomaty, automaty z słodkościami, z kawą czy z napojami. Na Dworcu Zachodnim stanął lekomat. Boli cię główka? Nic prostszego leć na dworzec po pigułkę. Do lekomani jeden krok. A może to lek na uspokojenie przed spóźniającymi się pociągami - pisze nasz internauta Karol Kroll na Kontaktową Platformę Czytelników (24@lazarz.pl).

Okazuje się, że automaty do sprzedaży leków nie mogą znajdować się w aptekach, bo zabraniają tego przepisy. Lekomaty bez problemu mogą wykorzystywać zwykli przedsiębiorcy sklepikarze, handlowcy i właściciele punktów usługowych, gdyż nie obowiązuje ich przestrzegania prawa farmaceutycznego. W automacie tym można kupić jedynie leki bez recepty, jednak bez limitu.


Fot: Karol Kroll
Zdjęcia przesłane przez naszego Internautę na Kontaktową Platformę Czytelników: 24@lazarz.pl. Dziękujemy

ZOBACZ TAKŻE: Mleko z automatu hitem tegorocznej Farmy

Byłeś świadkiem wypadku? Widziałeś dziurę w jezdni? Zamknęli Twój ulubiony sklep? W kranie nie ma wody? Powiadom o tym mieszkańców Łazarza. Wyślij e-mail na Kontaktową Platformę Czytelników: 24@lazarz.pl lub sms/mms: 503 420 675. Twórz razem z nami - by pomóc innym.

Komentarze (1)

18-06-2013 19:28:24
De.
Dobre rozwiązanie. Popieram.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
24

wrz

do 26-09-2022
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Smaki Regionów - targi kulinarne

do 25-09-2022
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mieszkań i domów

25

wrz

18:00
Park Wilsona Muszla Koncertowa
Poznańskie muzykalia - koncert z utworami Grzegorza Ciechowskiego

26

wrz

do 28-09-2022
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi Polagra

27

wrz

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"MAMMA MIA SHOW"- koncert przy znanych przebojach polskich i światowych z lat 80`

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: