Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Dziurawa studzienka zabezpieczona... stołem została naprawiona - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Dziurawa studzienka zabezpieczona... stołem została naprawiona
17-06-2013 00:57   Janusz Ludwiczak
Studzienka telekomunikacyjna bez pokrywy, zabezpieczona... starym stołem - tak wyglądał przez kilka tygodni chodnik na ul. Grunwaldzkiej, przy skrzyżowaniu z ul. Śniadeckich. Po naszej publikacji Orange Polska naprawiło studzienkę.

O sprawie pisaliśmy w zeszłym tygodniu. Po naszej interwencji Orange Polska (dawniej Telekomunikacja Polska), która jest właścicielem studzienki naprawiła awarię, poprawiając tym samym bezpieczeństwo pieszych.

Jeśli mają Państwo sprawę, która wymaga naszej interwencji prosimy o sygnał na Kontaktową Platformę Czytelników: 24@lazarz.pl. Postaramy się w miarę naszych możliwości pomóc.


Komentarze (1)

17-06-2013 12:41:28
JS
Będę upierdliwy, bo pisałem juz o tym. Nadal straszy niezabezpieczona dziura 1x0,5 m. i ponad metr głębokości przy Berwińskiego 1. Codzienna droga do szkoły dla setek dzieci. Po tygodniu "nicnierobienia" sądzę, że ktoś się zainteresuje dopiero po nieszczęśliwym wypadku. SM przechodzi codziennie obok dziury i nie wykazuje najmniejszego zainteresowania.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
19

sie

18:00
Park Kasprowicza (boisko do street workoutu)
Bezpłatne zajęcia sportowe z trenerami

22

sie

tymczasowe targowisko Rynek Łazarski (boisko Zespołu Szkół Muzycznych)
Ekotargowisko - warsztaty tworzenia doniczek z materiałów recyklingowych. Uczestnicy spotkania będą mogli zabrać do domu wykonaną doniczkę wraz z nasionami, by stworzyć swój własny zielnik

do 23-08-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Instal Moto Expo" - Zjazd pojazdów branżowych

11:00
Park Kasprowicza (boisko do street workoutu)
Bezpłatne zajęcia sportowe z trenerami

26

sie

do 27-08-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mody

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: