Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Dziurawa studzienka zabezpieczona... stołem została naprawiona - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Dziurawa studzienka zabezpieczona... stołem została naprawiona
17-06-2013 00:57   Janusz Ludwiczak
Studzienka telekomunikacyjna bez pokrywy, zabezpieczona... starym stołem - tak wyglądał przez kilka tygodni chodnik na ul. Grunwaldzkiej, przy skrzyżowaniu z ul. Śniadeckich. Po naszej publikacji Orange Polska naprawiło studzienkę.

O sprawie pisaliśmy w zeszłym tygodniu. Po naszej interwencji Orange Polska (dawniej Telekomunikacja Polska), która jest właścicielem studzienki naprawiła awarię, poprawiając tym samym bezpieczeństwo pieszych.

Jeśli mają Państwo sprawę, która wymaga naszej interwencji prosimy o sygnał na Kontaktową Platformę Czytelników: 24@lazarz.pl. Postaramy się w miarę naszych możliwości pomóc.


Komentarze (1)

17-06-2013 12:41:28
JS
Będę upierdliwy, bo pisałem juz o tym. Nadal straszy niezabezpieczona dziura 1x0,5 m. i ponad metr głębokości przy Berwińskiego 1. Codzienna droga do szkoły dla setek dzieci. Po tygodniu "nicnierobienia" sądzę, że ktoś się zainteresuje dopiero po nieszczęśliwym wypadku. SM przechodzi codziennie obok dziury i nie wykazuje najmniejszego zainteresowania.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
06

paź

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Nadciśnienie- wykład prozdrowotny Barbary Krystkiewicz (dietetyka klinicznego)

07

paź

do 09-10-2022
Międzynarodowe Targi Poznańskie
PGA: Poznań Game Arena - targi gier, multimediów i rozrywki

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Bezpłatne warsztaty gliniarskie dla dzieci i nie tylko
Obowiązują zapisy: zapisy.klubkrag@gmail.com

09

paź

16:00
Park Wilsona Muszla Koncertowa
Koncert Orkiestry Zbigniewa Pawlaka

Rynek Łazarski
Targ Sztuk Pięknych
w godz. 13:00-18:00

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: