Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Moda i reklama zagościła na targach {wideo} - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Moda i reklama zagościła na targach {wideo}
04-09-2008 22:54   Janusz Ludwiczak
Aż pięć imprez targowych odbyło się przez trzy minione dni. Na MTP zagościły Salon Kontraktacji, Salon Bielizny i Mody Plażowej, Salon Mody Ślubnej, Wieczorowej i Komunijnej a także Targi Tkanin, Odzieży i Dodatków, Targi Obuwia, Skóry oraz Targi Euro-Reklama.

Ponad 700 marek odzieży, bielizny i strojów plażowych, mody okazjonalnej, akcesoriów, tekstyliów, obuwia i galanterii skórzanej było można zobaczyć od 2 do 4 września na Międzynarodowych Targach Poznańskich.

Przez trzy dni zwiedzający mogli podziwiać jesienne kolekcje odzieży, obuwia, dodatków i wszystko co wiąże się z modą. Natomiast zawodowcy mogli uczestniczyć w spotkaniach biznesowych, konferencjach, wykładach i seminariach, które poprowadził znany włoski stylista i projektant obuwia Lucio Righetto.

Podczas targów Tex-Style odbyły się II Otwarte Mistrzostwa Polski w Prasowaniu Strima Open. 70 zawodników próbowało zmierzyć się z żelazkiem. Mistrzem Prasowania okazał się Mariusz Wawrzynowicz. Zwycięzca w finale musiał uprasować bluzkę damską, spodnie oraz żakiet. W nagrodę mistrz otrzymał 10 tysięcy złotych.
Po raz pierwszy rozegrano też Ligę Dziennikarzy w prasowaniu. W zawodach zmierzyło się ze sobą dziewięciu dziennikarzy mediów informacyjnych i branżowych. Najlepszą okazała się Elwira Trzcielińska z portalu tutej.pl. W konkursie udział wziął też znany polski stylista i dziennikarz mody programu "Dzień Dobry TVN" Tomasz Jacyków, który zajął trzecie miejsce… od końca.

Targom mody towarzyszyły targi reklamy, na których nie zabrakło propozycji gadżetów reklamowych, upominków, kalendarzy czy smyczy. Targi były przeznaczone nie tylko dla profesjonalistów branży reklamowych i marketingowców.

Tradycyjnie jak podczas każdej imprezy targowych rozdano Złote Medale i nagrody Acanthus Ureus. Nagrody otrzymało 34 firm i produktów.

Kolejne targi mody i reklamy odbędą się także od 2 do 4 września, ale 2009 roku. A najbliższe targi czekają nas od 14 do 18 września, kiedy to odbędzie się Polagra.


Fot: Janusz Ludwiczak

ZOBACZ WIDEO

Komentarze (1)

05-09-2008 11:42:41
lazarus
Jacyków trzeci od końca nie możliwe.
Aktualności
Niezapominajka
30

sty

Polska * Poznań * Łazarz
30. finał WOŚP

Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Sztab 30. finału WOŚP

01

lut

do 04-02-2022
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Budma 2022" - Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury
"Intermasz" - Międzynarodowe Targi Maszyn Budowlanych, Pojazdów i Sprzętu Specjalistycznego
"Kominki" - Międzynarodowe Targi Komi

11

lut

do 13-02-2022
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Gardenia" - Międzynarodowe Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu
"Rybomania" - targi wędkarskie

22

lut

do 25-02-2022
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Meble Polska" - targi meblowe
"Home Decor" - targi wnętrz

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: