Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

MPGM nie będzie już zarządzać miejskimi kamienicami - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
MPGM nie będzie już zarządzać miejskimi kamienicami
12-06-2013 23:09   Janusz Ludwiczak
Zespół Zarządców Nieruchomości WAM będzie przez najbliższe cztery lata zarządzać miejskimi kamienicami. Ta warszawska firma wygrała przetarg ogłoszony przez Zarząd Komunalnych Zasobów Lokalowych.

Do tej pory miejskimi kamienicami zarządzało Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Mieszkaniowej. MPGM oferował w przetargu 25,9 mln zł, Zespół Zarządców Nieruchomości WAM zaproponował kwotę 24,7 mln zł.

Nowy zarządca zajmie się od października administrowaniem kamienic należących do miasta, m.in. rozliczaniem czynszu i świadczeń, a także naprawą awarii, remontami budynków oraz ich stanem technicznym. Spółka będzie zarządzać na terenie Poznania ponad 2,5 tysiącami budynków. MPGM za ich utrzymanie otrzymywał z budżetu 7 mln zł.


Komentarze (1)

13-06-2013 14:53:19
Ewa
lepiej sprawdzić co ZZN WAM kryje - wszystko się dzieje pod płaszczem City Service z Litwy - poznańska komunalka w litewskich rękach - gdzie jest Poznań dla Poznaniaków ???
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
12

sie

18:00
Park Kasprowicza (boisko do street workoutu)
Bezpłatne zajęcia sportowe z trenerami

19

sie

18:00
Park Kasprowicza (boisko do street workoutu)
Bezpłatne zajęcia sportowe z trenerami

22

sie

tymczasowe targowisko Rynek Łazarski (boisko Zespołu Szkół Muzycznych)
Ekotargowisko - warsztaty tworzenia doniczek z materiałów recyklingowych. Uczestnicy spotkania będą mogli zabrać do domu wykonaną doniczkę wraz z nasionami, by stworzyć swój własny zielnik

do 23-08-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Instal Moto Expo" - Zjazd pojazdów branżowych

11:00
Park Kasprowicza (boisko do street workoutu)
Bezpłatne zajęcia sportowe z trenerami

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: