Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

"Ślub doskonały" wystawią w Sali Ziemi - rozdajemy wejściówki {KONKURS} - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
"Ślub doskonały" wystawią w Sali Ziemi - rozdajemy wejściówki {KONKURS}
07-06-2013 13:54   Janusz Ludwiczak
Ewę Kasprzyk, Martę Żmudę Trzebiatowską, Pawła Małaszyńskiego , Andrzeja Nejmana i i innych aktorów będzie można zobaczyć w spektaklu "Ślub doskonały", który wystawiony zostanie we wtorkowy wieczór w Sali Ziemi MTP. Dla naszych Czytelników mamy konkurs, w którym do wygrania są zaproszenia.

Jesteś panem młodym w dniu swojego ślubu. Budzisz się rano, właściwie w południe, w pokoju hotelowym, z piękną, nagą nieznajomą u boku. Niestety, wśród zapamiętanych atrakcji wczorajszego kawalerskiego wieczoru, obraz tej ślicznotki nie występuje. A głos twojej przyszłej żony już słychać w hotelowym korytarzu… Wystarczy wyobrazić sobie taką sytuację, by w lot zrozumieć, że życie naszego bohatera (Paweł Małaszyński) już nigdy nie wróci na dotychczasowe tory. Sztuka łączy dwa elementy ukochane przez naszych widzów, czyli romantyzm przedstawienia „Kiedy Harry poznał Sally” z absurdalnym dowcipem i matematyczną precyzją najlepszych światowych fars.

Zamierzony przez autorów barokowy weselny kicz, jest doskonałą oprawą dla lokomotywy nieprawdopodobnych zdarzeń, możliwych jedynie w najlepszych farsach – ukochanym gatunku Brytyjczyków.

Każdemu z nas zapewne typowa ślubna przesada wydaje się ze wszech miar żenująca, nic dziwnego zatem, że gdy w taką scenerię wprowadzić absurdalny wątek narzeczonego, przyłapanego na zdradzie w noc przedślubną – mieszanka taka musi prowadzić do wybuchów nieposkromionego śmiechu, a momentami (uwaga!) także wzruszeń, choć tego akurat już nie gwarantujemy.

W spektaklu "Ślub doskonały", który odbędzie się we wtorek 11 czerwca w Sali Ziemi MTP wystąpią: Paweł Małaszyński, Katarzyna Glinka, Marta Żmuda Trzebiatowska, Andrzej Nejman, Ewa Kasprzyk , Ilona Chojnowska i Maciej Kujawski. Bilety w cenie 50 zł (antresola), 90 zł (strefa standard), 130 zł (strefa standard+) i 150 zł (strefa premium) można kupić na stronie www.sollus.pl.

Dla naszych Czytelników i Internautów mamy konkurs, w którym do wygrania są zaproszenia to wydarzenie.

Aby zdobyć wejściówkę należy przesłać swoje imię i nazwisko na naszą skrzynkę e-mailową: konkurs@lazarz.pl do niedzieli, 9 czerwca do godz. 12:00.
Wśród nadesłanych zgłoszeń rozlosujemy 2 pojedyncze zaproszenia na widowisko teatralne "Ślub doskonały", które odbędzie się 11 czerwca w Sali Ziemi MTP. Zapraszamy do udziału w konkursie, życząc równocześnie powodzenia.

Nagrody w konkursie ufundowała firma Sollus.

Aktualizacja 09.06.2013 13:17: Mamy dobrą wiadomość. Firma Sollus przekazała nam w sumie 4 pojedyncze wejściówki na spektakl "Ślub doskonały". Szczęście w losowaniu tym razem mieli:
1. Magdalena Kaczmarek
2. Michał Marcinkowski
3. Karolina Martin
4. Karol Siemaszko
Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie, a laureatom gratulujemy.


Fot: materiały organizatorów

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
04

cze

do 07-06-2024
Międzynarodowe Targi Poznańskie
ITM - Innowacje, Technologie, Maszyny
Nauka dla gospodarki
"Modernlog" - Targi Logistyki Magazynowania i Transportu

08

cze

21:45
Rynek Łazarski
Kino plenerowe - "Moulin Rouge" (reż.Baz Luhrmann)
- Łazarski Przegląd Filmowy
wstęp wolny

09

cze

Polska * Poznań * Łazarz
Wybory do Parlamentu Europejskiego

13

cze

do 18-06-2024
Łazarz
34. Dni Łazarza
13-18.06.2024

15

cze

XXXVIII Liceum Ogólnokształcące z oddziałami terapeutycznymi im. Jana Pawła II ul. Potockiej 38
Piknik rodzinny w 37 LO w ramach Dni Łazarza
- grill, ciuchowisko, zajęcia taneczne i sportowe, loteria fantowa
w godz. 10:00-15:00

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: