Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Innowacje, technologie i maszyny na Targach - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Innowacje, technologie i maszyny na Targach
05-06-2013 01:04   Janusz Ludwiczak
Obrabiarki, szlifierki, nowe modele wszechstronnych pras, roboty przemysłowe czy wyciskarki laserowe można do piątku oglądać na targach przemysłowych ITM Polska, które odbywają się w ośmiu pawilonach MTP.

Na targach ITM - Innowacje Technologie Maszyny zobaczyć można ponad 1200 maszyn, które prezentuje blisko tysiąc wystawców z 30 krajów.

Podczas największych w Polsce targów przemysłowych można zobaczyć efekty pracy inżynierów oraz naukowców z najnowocześniejszych laboratoriów świata.

W ramach ośmiu salonów tematycznych: Mach-Tool - Salon Obrabiarek i Narzędzi, Hape - Salon Hydrauliki, Pneumatyki i Napędów, Metalforum - Salon Metalurgii, Hutnictwa, Odlewnictwa i Przemysіu Metalowego, Surfex - Salon Technologii Obróbki Powierzchni, Transporta - Salon Logistyki, Transportu i Spedycji, Welding - Salon Spawalnictwa, Nauka dla Gospodarki oraz Bezpieczeństwo Pracy w Przemyśle zobaczymy ekspozycje od wielofunkcyjnych robotów przemysłowych, urządzeń do malowania farbami proszkowymi i aplikacji lakierniczych, poprzez najnowocześniejsze centra obróbcze, ofertę z zakresu metalurgii, odlewnictwa, spawalnictwa, pneumatyki, po utrzymanie ruchu, najnowsze oprogramowania, środki ochrony zbiorowej i ofertę firm świadczących usługi podwykonawcze.

Targi ITM Polska potrwają do piątku. Bilety dla profesjonalistów kosztują 25 zł, dla szerokiej publiczności 62 zł.


Komentarze (1)

05-06-2013 10:21:28
Joa
62zł za bilet na Targi to gruba przesada.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
21

kwi

do 23-04-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi "GreenPower", "ExpoPower", "Poznań Drone Expo" - targi dronów i nowych technologii, "Sawo", "Securex", "Instalacje"PRZESUNIĘTE na 18-20.10.2020

24

kwi

17:00
Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 ul. Jarochowskiego 1
Finał konkursu dla młodych grafików na projekt dyplomu dla MDK3

03

maj

Międzynarodowe Targi Poznańskie
Wings For Life → ODWOŁANE

08

maj

do 10-05-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Festiwal Fantastyki Pyrkon 2020 → PRZENIESIONE na inny termin: 10-12.07.2020

10

maj

21:00
Polska * Poznań * Łazarz
Wybory prezydenckie
Głosowanie w godz. 7:00-21:00

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: