Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

"Łazarz moich marzeń" {GALERIA ZDJĘĆ} - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
"Łazarz moich marzeń" {GALERIA ZDJĘĆ}
02-06-2013 00:39   Janusz Ludwiczak
116 prac plastycznych z sześciu łazarskich placówek oświatowych i kulturalnych nadesłano do XIV Konkursu Plastycznego "Nasz Łazarz - Łazarz moich marzeń".

Komisja konkursowa nagrodziła 16 autorów prac plastycznych, a 22 pozostałych wyróżniła dyplomem.

Lista autorów prac nagrodzonych:

Grupa wiekowa 4 – 6 lat:
1. Magdalena Ryś l. 5 MDK nr 3
2. Nicola Wojtyniak l. 5,5 MDK nr 3
3. Hania Rzemieniecka l. 6 MDK nr 3
4. Melania Bukowska l.6 MDK nr 3

Grupa wiekowa 7 – 10 lat:
1. Aleksandra Stanecka l. 7 SP nr 9
2. Ilona Purczyńska l. 8 SP nr 90
3. Natalia Świder l. 8 SP nr 9
4. Maksymilian Łukaszewicz l.9 SP nr 90
5. Michalina Rolewska l.9 SP nr 90
6. Miłosz Rekiel l.9 SP nr 90
7. Agata Stanecka l.9 SP nr 9

Grupa wiekowa 11 – 13 lat:
1. Mikołaj Linkowski l. 11 SP nr 69
2. Adrian Pawłowski l. 11 MDK nr 3
3. Piotr Najder l. 11 MDK nr 3
4. Paweł Cech l. 15 MDK nr 3
5. Agnieszka Krasicka l. 15 MDK nr 3

Lista autorów prac wyróżnionych:

Grupa wiekowa 4 – 6 lat:
1. Michał Orłowski l. 3,5 MDK nr 3
2. Jagoda Gronowska l. 5 MDK nr 3
3. Marysia Orłowska l. 6 - 2 prace MDK nr 3
4. Roksana Kabacińska l. 5 MDK nr 3
6. Kinga Błaszczyk l.6 MDK nr 3

Grupa wiekowa 7 – 10 lat:
1. Filip Pomin l. 10 SP nr 90
2. Jan Orłowski l. 10 SP nr 90
3. Karol Piotrowski l. 10 MDK nr 3
4. Wojciech Orłowski l.8 SP nr 90
5. Antoni Waszkowiak l. 9 SP nr 90
6. Maja Sadowska l. 8 SP nr 90
7. Wiktoria Kujawa l. 8 SP nr 90
8. Zofia Szulczewska l. 8 SP nr 90
9. Klara Bukowska l. 8 MDK nr 3
10. Antonina Maciejak l. 8 SP nr 90
11. Krystyna Lesińska l.8 SP nr 90
12. Agnieszka Cieślewicz l. 10,5 MDK nr 3
13. Aniela Jankowska l. 10 MDK nr 3
14. Karol Piotrowski l. 10 MDK nr 3

Grupa wiekowa 11 – 13 lat:
1. Julia Kostanciak l. 11 MDK nr 3
2. Stanisław Kłonkowski l. 12 MDK nr 3
3. Helena Urbaniak l. 13 MDK nr 3


Fot: Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 (0-13), Janusz Ludwiczak (14-39)

ZOBACZ TAKŻE: Pocztówka z Łazarza


[serwis informacyjny]     [program 24.Dni Łazarza]     [krzyżówka łazarska]

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
18

gru

18:30
Inkubator Kultury Pireus ul. Głogowska 35
X sesja (uroczysta) Rady Osiedla Święty Łazarz
► porządek obrad

20

gru

do 21-12-2019
Zajezdnia tramwajowa MPK ul. Głogowska 131/133
Akcja honorowego poboru krwi
w godz. 8:00-13:00

19:00
Hala widowiskowo-sportowa Arena ul. Wyspiańskiego 33 Park Kasprowicza
Koszykarskie derby Poznania
KKS Wiara Lecha - AZS Politechnika Poznańska

26

gru

16:00
Dworzec Letni (peron 4b)
Inscenizacja przyjazdu Ignacego Paderewskiego

29

gru

18:00
Hala widowiskowo-sportowa Arena ul. Wyspiańskiego 33 Park Kasprowicza
"Głośna noc - Betlejem w Polsce" - widowisko

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: