Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Scena Robocza zaprasza na Studio Aktorskie STA - wstęp wolny - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Scena Robocza zaprasza na Studio Aktorskie STA - wstęp wolny
01-06-2013 00:43   Janusz Ludwiczak
Spektakle dyplomowe studentów pierwszego roku Studia Aktorskiego STA zostaną zaprezentowane w sobotni i niedzielny wieczór w Scenie Roboczej.

W Scenie Roboczej przy ul. Grunwaldzkiej 55, barak 1 (w pobliżu Ronda Jeziorańskiego) zaprezentowane zostaną spektakle dyplomowe studentów pierwszego roku Studia Aktorskiego STA.

"Czerwony kogut leci wprost do nieba"
Spektakl powstał na zajęciach ze scen współczesnych pod opieką reżyserską Waldemara Szczepaniaka. Autorem tekstu jest Midrag Bulatović. "Czerwony kogut leci wprost do nieba", została przetłumaczona na wszystkie niemal języki europejskie. Jego akcja toczy się w malowniczej wsi czarnogórskiej. Jest to jednak przede wszystkim powieść psychologiczna; przejmująca historia ludzi, którzy szukają sobie miejsca w zawiłym, trudnym świecie.
Sobota, 1 czerwca godz. 19:00

"Siedem zmysłów"
Spektakl dyplomowy studentów pierwszego roku Studia Aktorskiego STA, który powstał w ramach zajęć z E.Z.A. (elementarnych zadań aktorskich) pod opieką reżyserską Piotra Kaźmierczaka. "Siedem zmysłów" to zbiór autorskich etiud samodzielnie przygotowanych przez wykonawców. Wspólnie złożone w jedną całość oparte są na założeniu, że pierwszych pięć zmysłów służy człowiekowi do poznania świata, szósty zmysł to intuicja a siódmy to tajemnica, którą twórcy pragną odkryć.
Niedziela, 2 czerwca godz. 19:00

Na obydwa spektakle wstęp jest bezpłatny.

Scena Robocza zaprasza również na premierę spektaklu "Usta usta republika", która odbędzie się 14 czerwca o godz. 19:00 i 21:00.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
10

gru

19:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
„Całą noc padał śnieg” - widowisko muzyczne z cyklu "Śpiewamy polskie piosenki"z udziałem: Kabaretu "Klub Szyderców Bis".
- w programie pojawią się w szczególności piosenki nawiązujące do świąt Bo

11

gru

17:30
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Spektakl pt."Ściana" w wykonaniu grupy teatralnej Klubu Krąg na zakończenie projektu

13

gru

19:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"W zasadzie tak" - spotkanie z satyrykiem Jackiem Fedorowiczem, który opowie m.in. o wielu komicznych sytuacjach z życia w PRL-u

14

gru

do 15-12-2019
Hala widowiskowo-sportowa Arena ul. Wyspiańskiego 33 Park Kasprowicza
Giełda Minerałów, Muszli i Wyrobów Jubilerskich

20

gru

do 21-12-2019
Zajezdnia tramwajowa MPK ul. Głogowska 131/133
Akcja honorowego poboru krwi
w godz. 8:00-13:00

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: