Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Scena Robocza zaprasza na Studio Aktorskie STA - wstęp wolny - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Scena Robocza zaprasza na Studio Aktorskie STA - wstęp wolny
01-06-2013 00:43   Janusz Ludwiczak
Spektakle dyplomowe studentów pierwszego roku Studia Aktorskiego STA zostaną zaprezentowane w sobotni i niedzielny wieczór w Scenie Roboczej.

W Scenie Roboczej przy ul. Grunwaldzkiej 55, barak 1 (w pobliżu Ronda Jeziorańskiego) zaprezentowane zostaną spektakle dyplomowe studentów pierwszego roku Studia Aktorskiego STA.

"Czerwony kogut leci wprost do nieba"
Spektakl powstał na zajęciach ze scen współczesnych pod opieką reżyserską Waldemara Szczepaniaka. Autorem tekstu jest Midrag Bulatović. "Czerwony kogut leci wprost do nieba", została przetłumaczona na wszystkie niemal języki europejskie. Jego akcja toczy się w malowniczej wsi czarnogórskiej. Jest to jednak przede wszystkim powieść psychologiczna; przejmująca historia ludzi, którzy szukają sobie miejsca w zawiłym, trudnym świecie.
Sobota, 1 czerwca godz. 19:00

"Siedem zmysłów"
Spektakl dyplomowy studentów pierwszego roku Studia Aktorskiego STA, który powstał w ramach zajęć z E.Z.A. (elementarnych zadań aktorskich) pod opieką reżyserską Piotra Kaźmierczaka. "Siedem zmysłów" to zbiór autorskich etiud samodzielnie przygotowanych przez wykonawców. Wspólnie złożone w jedną całość oparte są na założeniu, że pierwszych pięć zmysłów służy człowiekowi do poznania świata, szósty zmysł to intuicja a siódmy to tajemnica, którą twórcy pragną odkryć.
Niedziela, 2 czerwca godz. 19:00

Na obydwa spektakle wstęp jest bezpłatny.

Scena Robocza zaprasza również na premierę spektaklu "Usta usta republika", która odbędzie się 14 czerwca o godz. 19:00 i 21:00.


R E K L A M A

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
09

lip

17:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Podwieczorek w Ogrodzie Łazarz"-impreza integracyjna przy muzyce z Piotrem Jurkiewiczem. Impreza realizowana przez Klub Krąg we współpracy z Poznańskim Stowarzyszeniem Animatorów Kultury w ramach pro

10

lip

18:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
„Śpiewamy przy ognisku”- Koncert z cyklu "Śpiewamy Polskie Piosenki".

11

lip

do 12-07-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Letni Targ Rodzinny

12

lip

Polska * Poznań * Łazarz
Wybory prezydenckie - II tura
w godz. 7:00-21:00

13

lip

18:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Lato z zumbą W Ogrodzie Łazarz"- bezpłatne zajęcia fitnessowe dla każdego komu w duszy gra, a zdrowie pozwala! Zajęcia poprowadzi Klaudia Nierychlewska. Liczba miejsc ograniczona. Zapisy mailowe: zap

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: