Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

"Bądź człowiekiem - sypnij karmą" - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
"Bądź człowiekiem - sypnij karmą"
31-05-2013 23:52   Janusz Ludwiczak
Już po raz trzeci Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa organizuje aukcję charytatywną "Bądź człowiekiem - sypnij karmą" na rzecz schroniska dla zwierząt.

Tym razem aukcja charytatywna "Bądź człowiekiem - sypnij karmą" odbędzie się na rzecz Schroniska dla zwierząt w Gaju koło Śremu.

Tak, jak w zeszłych edycjach, będziemy na niej licytować gadżety i upominki uzyskane od sponsorów. Nie chcemy jednak licytować gotówką, a karmą dla zwierząt. W minionym roku dzięki hojności darczyńców udało nam się zebrać na ten cel ponad 1120 kg karmy dla psów i kotów - wyjaśnia Anna Szymaniak, rzecznik Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa.

Czasami mała rzecz bardzo cieszy. Darczyńcy ubiegłorocznych edycji nie zdawali sobie sprawy, że ich, nawet niewielkie upominki, mogą tak ożywić imprezę. Pokłady dobrego serca licytujących wielokrotnie przewyższały wartość "fantu". To niesamowite, że dając tak mało, można zrobić coś tak dobrego. Udało nam się już zgromadzić wejściówki do barów i restauracji, piłki i koszulki z autografami, bilety do kina, a nawet kupony rabatowe na studenckie hot-dogi - dodaje Anna Szymaniak z Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa.

Akcja "Bądź człowiekiem - sypnij karmą" odbędzie się w sobotę, 1 czerwca w godz. od 10:00 do 16:00 w Zespole Szkół Gimnazjalno-Licealnych przy ul. Wyspiańskiego 27 - budynek C. W programie również drzwi otwarte uczelni, strzelnica, pokazy wal zapaśniczych i walk sumo.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
14

gru

do 15-12-2019
Hala widowiskowo-sportowa Arena ul. Wyspiańskiego 33 Park Kasprowicza
Giełda Minerałów, Muszli i Wyrobów Jubilerskich

18

gru

18:30
Inkubator Kultury Pireus ul. Głogowska 35
X sesja (uroczysta) Rady Osiedla Święty Łazarz
► porządek obrad

20

gru

do 21-12-2019
Zajezdnia tramwajowa MPK ul. Głogowska 131/133
Akcja honorowego poboru krwi
w godz. 8:00-13:00

19:00
Hala widowiskowo-sportowa Arena ul. Wyspiańskiego 33 Park Kasprowicza
Koszykarskie derby Poznania
KKS Wiara Lecha - AZS Politechnika Poznańska

26

gru

16:00
Dworzec Letni (peron 4b)
Inscenizacja przyjazdu Ignacego Paderewskiego

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: