Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Pytają o oczekiwania mieszkańców - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Pytają o oczekiwania mieszkańców
30-05-2013 14:24   Janusz Ludwiczak
Jak bardzo czujesz się związany z obecnym miejscem zamieszkania? Co sprawia, że lubisz mieszkać na Łazarzu? Z jakiego źródła dowiadujesz się o wydarzeniach mających miejsce w dzielnicy? - Centrum Inicjatyw Młodzieżowych "Horyzonty" prowadzi badania dotyczące oczekiwań mieszkańców dzielnicy Łazarz względem tego, co chcieliby robić w czasie wolnym i jakiego rodzaju projekty mogłyby zainteresować mieszkańców.

Wolontariusze Centrum Inicjatyw Młodzieżowych działający jako Animatorzy Społeczności Lokalnych stworzyli ankietę, która bada oczekiwania mieszkańców dzielnicy Łazarz.

Przez ankietę chcemy również poznać zainteresowania mieszkańców dzielnicy, w której mieszkamy i działamy. Wypełnienie jej zajmie 5 minut, a każda odpowiedź jest na wagę złota - wyjaśnia Urszula Kisiel, przewodnicząca Centrum Inicjatyw Młodzieżowych "Horyzonty".

Prowadzimy obecnie badania dotyczące oczekiwań mieszkańców dzielnicy Łazarz względem tego, co chcieliby robić w czasie wolnym, jakiego rodzaju projekty mogłyby zainteresować mieszkańców - dodaje Urszula Kisiel z "Horyzontów".

Ankieta jest anonimowa, a jej wypełnienie nie powinno zająć więcej niż 5 minut.

Ankieta "Łazarz i JA"


Fot: Janusz Ludwiczak/archiwum lazarz.pl

Ankieta "Łazarz i JA"

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
21

kwi

do 23-04-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi "GreenPower", "ExpoPower", "Poznań Drone Expo" - targi dronów i nowych technologii, "Sawo", "Securex", "Instalacje"PRZESUNIĘTE na 18-20.10.2020

24

kwi

17:00
Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 ul. Jarochowskiego 1
Finał konkursu dla młodych grafików na projekt dyplomu dla MDK3

03

maj

Międzynarodowe Targi Poznańskie
Wings For Life → ODWOŁANE

08

maj

do 10-05-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Festiwal Fantastyki Pyrkon 2020 → PRZENIESIONE na inny termin: 10-12.07.2020

10

maj

21:00
Polska * Poznań * Łazarz
Wybory prezydenckie
Głosowanie w godz. 7:00-21:00

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: