Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Pytają o oczekiwania mieszkańców - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Pytają o oczekiwania mieszkańców
30-05-2013 14:24   Janusz Ludwiczak
Jak bardzo czujesz się związany z obecnym miejscem zamieszkania? Co sprawia, że lubisz mieszkać na Łazarzu? Z jakiego źródła dowiadujesz się o wydarzeniach mających miejsce w dzielnicy? - Centrum Inicjatyw Młodzieżowych "Horyzonty" prowadzi badania dotyczące oczekiwań mieszkańców dzielnicy Łazarz względem tego, co chcieliby robić w czasie wolnym i jakiego rodzaju projekty mogłyby zainteresować mieszkańców.

Wolontariusze Centrum Inicjatyw Młodzieżowych działający jako Animatorzy Społeczności Lokalnych stworzyli ankietę, która bada oczekiwania mieszkańców dzielnicy Łazarz.

Przez ankietę chcemy również poznać zainteresowania mieszkańców dzielnicy, w której mieszkamy i działamy. Wypełnienie jej zajmie 5 minut, a każda odpowiedź jest na wagę złota - wyjaśnia Urszula Kisiel, przewodnicząca Centrum Inicjatyw Młodzieżowych "Horyzonty".

Prowadzimy obecnie badania dotyczące oczekiwań mieszkańców dzielnicy Łazarz względem tego, co chcieliby robić w czasie wolnym, jakiego rodzaju projekty mogłyby zainteresować mieszkańców - dodaje Urszula Kisiel z "Horyzontów".

Ankieta jest anonimowa, a jej wypełnienie nie powinno zająć więcej niż 5 minut.

Ankieta "Łazarz i JA"


R E K L A M A

Fot: Janusz Ludwiczak/archiwum lazarz.pl

Ankieta "Łazarz i JA"

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
15

lip

18:00
Park Kasprowicza (boisko do street workoutu)
Bezpłatne zajęcia sportowe z trenerami

18:30
Park Kasprowicza (przy wejściu na pływalnię)
15. sesja (zwyczajna) Rady Osiedla Św. Łazarz
► porządek obrad

16

lip

17:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Podwieczorek w Ogrodzie Łazarz"-impreza integracyjna przy muzyce z Piotrem Jurkiewiczem. Impreza realizowana przez Klub Krąg we współpracy z Poznańskim Stowarzyszeniem Animatorów Kultury w ramach pro

17

lip

18:30
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"W stronę słońca" - koncert w wykonaniu zespołu "Projekt Kobieta"

do 18-07-2020
Palmiarnia Park Wilsona
Noc w Palmiarni
w godz. 20:00-2:00

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: