Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

ZTM zlikwidował punkt sprzedaży biletów na Dworcu Głównym - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
ZTM zlikwidował punkt sprzedaży biletów na Dworcu Głównym
29-05-2013 23:46   Janusz Ludwiczak
Po prawie 20 latach funkcjonowania z dniem 29 maja do historii przeszedł punkt sprzedaży biletów komunikacji miejskiej w holu starego Dworca Głównego.

W związku z przebudową Dworca Głównego PKP z dniem 29 maja 2013 roku ulega likwidacji punkt sprzedaży biletów ZTM. Czynimy starania o rozszerzenie oferty sprzedaży biletów w tym rejonie. Przepraszamy za wszelkie niedogodności, które powstały w związku z przebudową obiektu - informuje Zarząd Transportu Miejskiego.

Pasażerowie mogą teraz kupić bilety jednorazowe i okresowe jedynie w automatach biletowych na ul. Dworcowej, przed budynkiem Dworca Głównego, a także na ulicy Głogowskiej przy Dworcu Zachodnim oraz w kiosku sieci Ruch również przy Dworcu Zachodnim.

Najbliższy punkt sprzedaży biletów ZTM mieści się przy Rondzie Kaponiera, na ul. Zwierzynieckiej, obok budki dyspozytorów MPK (jest czynny od poniedziałku do piątku w godz. od 6:00 do 20:00).

Wcześniej, 11 stycznia ZTM zlikwidował Punkt Informacji Pasażerskiej, który znajdował się również w holu starego Dworca Głównego. Na razie nie wiadomo czy punkt sprzedaży biletów ZTM będzie znajdował się na nowym dworcu kolejowym.


Komentarze (1)

30-05-2013 12:06:24
paramido
Wytłumaczyć to zagranicznemu? że najbliższy na Zachodnim albo Kaponierze... Albo niech kombinują drobne. Decydenci takich problemów nie znają, bo sami nie korzystają z usług którymi zarządzają.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
19

lut

do 20-02-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mody - wiosna/lato 2020

18:30
Szkoła Podstawowa nr 69 ul. Jarochowskiego 62
XII sesja (zwyczajna) Rady Osiedla Święty Łazarz
► porządek obrad

25

lut

do 28-02-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mebli
"Home Decor" - Targi Wnętrz
"Specjal Days" - Targi Produktów Świątecznych i Okazjonalnych
"Arena Design"

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Wernisaż wystawy "Fotografie i nie tylko..."

26

lut

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury - Armenia". Spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: