Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Były dziennikarz "Głosu Wielkopolskiego" będzie rzecznikiem ZTM - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Były dziennikarz "Głosu Wielkopolskiego" będzie rzecznikiem ZTM
29-05-2013 10:31   Janusz Ludwiczak
Bartosz Trzebiatowski będzie pełnił funkcję rzecznika prasowego Zarządu Transportu Miejskiego.

Na początku kwietnia Zarząd Transportu Miejskiego rozpoczął poszukiwania osoby, która zadba o pozytywny wizerunek jednostki. ZTM ogłosił konkurs na rzecznika prasowego. Kandydaci musieli mieć wyższe wykształcenie magisterskie i znać język angielski w stopniu bardzo dobrym. Ponadto musieli mieć co najmniej dwuletnie doświadczenia zawodowe na stanowiskach związanych z obsługą prasową, wiedzę i umiejętności z zakresu public relations, a także posiadać umiejętność redagowania tekstów oraz wystąpień publicznych.

Rzecznikiem ZTM został wybrany Bartosz Trzebiatowski, który ma 39 lat i przez prawie 15 lat był dziennikarzem "Głosu Wielkopolskiego".

Rzecznik ZTM będzie odpowiedzialny za kreowanie wizerunku i prezentowanie działań jednostki na zewnątrz, prowadzenie spójnej polityki wizerunkowej, a także za redagowanie komunikatów i ogłoszeń prasowych, udzielanie odpowiedzi i sprostowań na publikacje prasowe oraz audycje radiowe i telewizyjne, a także inne materiały rozpowszechniane w środkach masowego przekazu, redagowanie i aktualizację strony internetowej ZTM, redagowanie materiałów związanych z kontaktami z pasażerami czy również redagowanie biuletynu informacji publicznej oraz rozpatrywanie wniosków o udzielenie informacji publicznej.


Komentarze (1)

29-05-2013 22:15:48
dod
Ręka ręke myje A grobelny sika
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
25

wrz

18:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Paris, Paris" - recital piosenek francuskich w wykonaniu Dominiki Dobrosielskiej i Piotra Wizy

26

wrz

do 27-09-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targ żywności regionalnej i ekologicznej
Targi mieszkań i domów
Jesienny targ ogrodniczy

27

wrz

18:00
Kościół Ewangelicko-Augsburski Łaski Bożej ul. Obozowa 5 (przy Rondzie Jeziorańskiego)
Festiwal The September Concert
- koncert "U Vivaldiego"

28

wrz

do 01-10-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi Polagra

18:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Wrzesień z zumbą w Ogrodzie Łazarz"- bezpłatne zajęcia fitnessowe dla każdego komu w duszy gra, a zdrowie pozwala! Zajęcia poprowadzi Klaudia Nierychlewska

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: