Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Orkiestra dęta, folklor, rock, symultana szachowa i dmuchana zjeżdżalnia - niedziela w Parku Wilsona - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Orkiestra dęta, folklor, rock, symultana szachowa i dmuchana zjeżdżalnia - niedziela w Parku Wilsona
27-05-2013 01:09   Janusz Ludwiczak
Reprezentacyjna Orkiestra Dęta Miasta Poznania przy MPK, zespół folklorystyczny Cepelia-Poznań i grupa Joeker Band wystąpili w niedzielę w Parku Wilsona. Na najmłodszych czekała dmuchana zjeżdżalnia i powietrzny zamek, a dorośli mogli spróbować swoich sił w symultanie szachowej.

W niedzielne popołudnie w Parku Wilsona odbył się Koncert Galowy z okazji 24. Dni Łazarza, w trakcie którego wystąpiła Reprezentacyjna Orkiestra Dęta Miasta Poznania przy MPK, zespół folklorystyczny Cepelia-Poznań i grupa Joeker Band.

Dzieci mogły skorzystać z dmuchanej zjeżdżalni i poskakać na powietrznym zamku. Przy muszli koncertowej można było również zagrać z mistrzem w VII Łazarskiej Symultanie Szachowej. Z kolei warsztaty plastyczne i animacje dla najmłodszych przygotowało Centrum Inicjatyw Młodzieżowych Horyzonty.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
13

cze

do 18-06-2024
Łazarz
34. Dni Łazarza
13-18.06.2024

15

cze

XXXVIII Liceum Ogólnokształcące z oddziałami terapeutycznymi im. Jana Pawła II ul. Potockiej 38
Piknik rodzinny w 37 LO w ramach Dni Łazarza
- grill, ciuchowisko, zajęcia taneczne i sportowe, loteria fantowa
w godz. 10:00-15:00

17

cze

18:00
Komisariat Policji Poznań-Grunwald ul. Rycerska 2
Znakowanie rowerów
w godz. 12:00-18:00

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: