Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Targi Fitness & Sport Park Fit-Expo i Forum Franczyzy odbędą się na MTP - rozdajemy wejściówki - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Targi Fitness & Sport Park Fit-Expo i Forum Franczyzy odbędą się na MTP - rozdajemy wejściówki
21-05-2013 20:03   redakcja, MTP
Sprzęt sportowy, akcesoria siłowe, sprzęt rehabilitacyjny, suplementy diety i odżywki dla sportowców czy odzież niezbędną do ćwiczeń np. na siłowni można nie tylko zobaczyć, ale zakupić na targach Fitness & Sport Park "Fit-Expo", które w piątek rozpoczynają się na MTP. Na Targach odbędzie się również Forum Franczyzy - Międzynarodowe Targi Systemów Sieciowych. Dla naszych Czytelników mamy konkurs, w którym do wygrania są zaproszenia na obydwie imprezy targowe.

Targi zamienią się w wielką siłownię

W ramach targów Fit-Expo odbędzie się Międzynarodowa Konwencja Fitness EU4YA, ZUMBA Party, Maraton Indoor Triathlon 3.0, Maraton Indoor Walking oraz II Kongres FIT-EXPO trendy i innowacje.

W organizowanej po raz siódmy Międzynarodowej Konwencji Fitness wezmą udział nie tylko pasjonaci aktywnego spędzania czasu, dla których ruch to styl życia, ale również instruktorzy. Wykwalifikowana międzynarodowa kadra instruktorska z 12 renomowanych szkół poprowadzi 70 godzin zajęć. Nie zabraknie również zajęć z choreografii, takich jak dynamiczne ćwiczenia na stepie czy układy taneczne. Zaplanowano również sesję jogi i ćwiczenia dla osób cierpiących na bóle pleców. Z kolei w niedzielę odbędzie się Zumba Party. Gośćmi będą Steve Boedt (po raz pierwszy w Polsce jako prezenter Zumby, znany i ceniony dotychczas jako prezenter Fitness) i Izabela Kin (szkoleniowiec Zumba fitness). Będzie można poczuć połączenie charyzmatycznych i energetycznych osobowości.

Każdy zwiedzający będzie mógł spróbować sił w nowych zajęciach grupowych cardio na bieżniach i poznać ich zalety.

Gościem specjalnych targów Fit-Expo będzie polski zawodnik brazylijskiego jiu-jitsu i mieszanych sztuk walki, mistrz federacji KSW w wadze średniej – Michał Materla, który spośród 21 walk w MMA, 12 wygrał przez poddanie. Tytuł mistrza Polski w grapplingu zdobył w 2006 roku. Sześć lat później, 2012 r., sięgnął po najbardziej prestiżową, międzynarodową nagrodę mistrza KSW w wadze średniej (do 84 kg).


Poznańska kopalnia pomysłów na biznes

Z kolei od 23 do 25 maja na MTP odbędą się Międzynarodowe Targi Systemów Sieciowych – Forum Franczyzy. Targi te mają na celu spotkanie przedstawicieli firm prezentujących swoje sprawdzone i efektywne systemy sieciowe, z osobami które są zainteresowane przystąpieniem do takiej sieci. Forum Franczyzy zapewnia zwiedzającym bogaty wybór firm, które są liderami na rynku oraz profesjonalną pomoc wykwalifikowanych doradców. Ekspozycję tworzą firmy z rozmaitych branż, a w tym z branż gastronomicznej, kosmetycznej, budowlanej, spożywczej. Targom towarzyszy program konferencji i szkoleń o specjalistycznym charakterze, które mają na celu dostarczenie informacji pomocnych w podejmowaniu decyzji inwestycyjnych.


Rozdajemy wejściówki

Dla naszych Czytelników i Internautów mamy konkurs, w którym do wygrania są zaproszenia na targi Fit-Expo oraz Forum Franczyzy

Aby zdobyć wejściówkę należy przesłać swoje imię i nazwisko na naszą skrzynkę e-mailową: konkurs@lazarz.pl do środy, 22 maja do godz. 18:00.
Wśród nadesłanych zgłoszeń rozlosujemy 10 pojedynczych zaproszeń na targi Fit-Expo oraz 10 podwójnych zaproszeń na Forum Franczyzy. Zapraszamy do udziału w konkursie, życząc równocześnie powodzenia.

Nagrody w konkursie ufundowały Międzynarodowe Targi Poznańskie.

Aktualizacja 22.05.2013 23:00: "Sierotka marysia" tym razem szczęście przyniosła następującym osobom:
1. Monika Dobroń
2. Paweł Domeracki
3. Karolina Gołaś
4. Róża Jandy
5. Adam Kaczmarek
6. Karolina Martin
7. Karol Nitschke
8. Magdalena Nowak
9. Grzegorz Tutko
10. Agnieszka Wierzejewska
Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie, a laureatom gratulujemy.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
12

sie

do 14-08-2022
Inkubator Kultury Pireus ul. Głogowska 35
Slavic fondness - wystawa | Luntrus
w godz. 14:00-20:00

17

sie

18:30
Łazarz
44. sesja (budżetowa-zdalna) Rady Osiedla Św. Łazarz
► porządek obrad

20

sie

09:00
Park Kasprowicza (przed halą Arena)
Joga na Arenie
- bezpłatne zajęcia jogi dla wszystkich chętnych

Międzynarodowe Targi Poznańskie
V Ogólnopolski Zlot Czerwonych Samochodów

27

sie

09:00
Park Kasprowicza (przed halą Arena)
Joga na Arenie
- bezpłatne zajęcia jogi dla wszystkich chętnych

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: