Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Kostka granitowa na ul. Chociszewskiego została odtworzona. Autobusy "64" wróciły na stałą trasę - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Kostka granitowa na ul. Chociszewskiego została odtworzona. Autobusy "64" wróciły na stałą trasę
17-05-2013 01:06   Janusz Ludwiczak
Przez dwa dni ekipy Aquanetu odtwarzały kostkę granitową w jezdni na ul. Chociszewskeigo po zimowej awarii kanału ogólnospławnego, do której doszło w styczniu. Autobusy linii nr 64 od czwartku kursują już stałą trasą.

Od wtorkowego poranka zamknięta dla ruchu była ulica Chociszewskiego na odcinku od Reymonta do Szymborskiej. Ekipy Aquanetu odtwarzały kostkę granitową w jezdni na ul. Chociszewskiego po zimowej awarii kanału ogólnospławnego, do której doszło w styczniu. Autobusy linii nr 64 w kierunku Jeżyc, Sołacza i Strzeszyna Greckiego jeździły objazdem przez Palacza i Kasprzaka.

W czwartek po godz. 8:00 ulica Chociszewskiego została otwarta dla ruchu. Obecnie autobusy linii nr 64 kursują już normalnie.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
04

gru

do 06-12-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Cavaliada" - Targi Sprzętu i Akcesoriów Jeździeckich
Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych
ODWOŁANE

02

lut

do 05-02-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi Budma

11

lut

do 14-02-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Gardenia" - Międzynarodowe Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: