Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Strategia Rozwoju Poznania - ruszyły konsultacje społeczne - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Strategia Rozwoju Poznania - ruszyły konsultacje społeczne
14-05-2013 13:29   Janusz Ludwiczak
Jakie jest najważniejsze wyzwanie rozwojowe Poznania w ciągu najbliższych kilkunastu lat - na te i inne pytania można odpowiedzieć w rozpoczętych konsultacjach dotyczących Strategii Rozwoju Miasta Poznania do roku 2030.

Strategia to plan na przyszłość. Plan, który ma szansę podnieść jakość życia poznaniaków. Poza tym przed nami jest nowa unijna perspektywa finansowa, promująca kompleksowe rozwiązywanie problemów mieszkańców w odejściu od granic administracyjnych miast. Aktualizujemy Strategię Rozwoju Miasta także dlatego, że zmieniająca się sytuacja społeczno-gospodarcza w Europie i na świecie ma duży wpływ na funkcjonowanie polskich miast. Musimy do tych zmian dostosować nasze plany - zachęca prezydent Poznania Ryszard Grobelny.

Do 24 maja można wziąć udział dotyczących Strategii Rozwoju Miasta Poznania do roku 2030. By wziąć udział w konsultacjach, wystarczy odpowiedzieć na kilka pytań dotyczących wyzwań, które stoją przed Poznaniem w najbliższych latach. Wypełnienie ankiety zajmie około 5 minut.

Dokument ten określa główne wyzwania, które stoją przed Poznaniem oraz cele, które muszą być zrealizowane by miasto mogło rozwijać się w mądry, zrównoważony sposób. Wyniki konsultacji, które poznamy w czerwcu posłużą do opracowania zaktualizowanej wersji Strategii Rozwoju Miasta do 2030 roku.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
26

lip

13:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Zdrowy kręgosłup" - gimnastyka dla grupy 60+
"Zumba gold" - gimnastyka dla grupy 60+

18:00
Kościół Św. Anny ul. Matejki/Limanowskiego 13
Odpust parafialny

28

lip

do 31-07-2021
17:00
Park Kasprowicza - ogród społeczny Kolektyw Kąpielisko (przy boisku do streetballu i wybiegu dla psów)
IV Hawajskie spotkania na Łazarzu

07

sie

09:00
Park Kasprowicza (przed halą Arena)
Joga na Arenie - ćwiczenia na świeżym powietrzu
(polana przy hali Arena)
wstęp wolny

14

sie

09:00
Park Kasprowicza (przed halą Arena)
Joga na Arenie - ćwiczenia na świeżym powietrzu
(polana przy hali Arena)
wstęp wolny

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: