Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Jak przy pomocy smartfona zgasić światło w swoim domu czy włączyć ogrzewanie? Odpowiedź na MTP - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Jak przy pomocy smartfona zgasić światło w swoim domu czy włączyć ogrzewanie? Odpowiedź na MTP
14-05-2013 00:35   redakcja, MTP
Z prądem w gniazdku jest jak z wodą w kranie – nie doceniamy go, dopóki płynie. Dopiero w momencie, gdy zabraknie energii elektrycznej widać, jak bardzo jest ona nam dzisiaj niezbędna. Awariom można zapobiegać poprzez inwestycje w infrastrukturę energetyczną, a także sięgając po alternatywne źródła prądu, jak choćby z przydomowej instalacji wiatrowej. Odbywające się w tym samym czasie targi Expopower i Greenpower to dobra okazja, by zapoznać się zarówno z najnowszymi rozwiązaniami z zakresu energetyki konwencjonalnej, jak i energii z odnawialnych źródeł.

Czy zastanawiasz się jak obniżyć rachunki za ogrzewanie i prąd? Interesują Cię nowinki z zakresu elektrotechniki? Chciałbyś zainstalować w swoim domu lub gospodarstwie agroturystycznym panele fotowoltaiczne? Albo też planujesz instalację najnowszego oświetlenia LED? Odpowiedzi na te pytania można znaleźć na rozpoczynających się Międzynarodowych Targach Energetyki oraz Międzynarodowych Targach Energii Odnawialnej.

Na targach "Expopower" i "Greenpower" będzie można sprawdzić jak przy pomocy smartfona zgasić światło w swoim domu czy włączyć ogrzewanie a także zobaczyć prezentowane nowoczesne systemy zarządzania "inteligentnym budynkiem" (oświetlenie, ogrzewanie, system alarmowy) poprzez iPhona lub iPada czy też poprzez specjalne panele dotykowe.

Ponadto na Międzynarodowych Targach Energetyki "Expopower" będzie można zobaczyć tegoroczne nowinki m.in. z zakresu: osprzętu elektroinstalacyjnego, automatyki budynków, systemów bezpieczeństwa, rozdziału energii, systemów prowadzenia przewodów, systemów informatycznych i elektronicznych dla przemysłu, ochrony odgromowej, czy systemów nadzoru nad infrastrukturą techniczną obiektów IT.

W ramach Międzynarodowych Targów Energii Odnawialnej "Greenpower" wystawcy zaprezentują szeroką ofertę branży solarnej i biomasy, energii wiatrowej, wodnej, geotermalnej, a także m.in. nowe modele brykieciarek, kotłów wodnych, przewoźnych wytwórni brykietów, linii do rozdrabniania czy falowników.

Targi "Expopower" i "Greenpower" potrwają do czwartku, 16 maja włącznie. Bilety kosztują 25 złotych, dla profesjonalistów wstęp jest bezpłatny.


Komentarze (1)

14-05-2013 13:07:04
morlock
Do każdej synchronizacji typu mieszkanie-teren ktoś obcy może dobrać się. Jeśli nie pasjonat informatyki to służby specjalne. Polecam myślenie.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
25

paź

18:00
Zespół Szkół Muzycznych ul. Głogowska 90
"Rapsod" - widowisko poetycko-muzyczne z okazji 200. urodzin Cypriana Kamila Norwida

26

paź

19:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Koncert "Jesień idzie" w wykonaniu Klubu Szyderców Bis

27

paź

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Dom Bajek - warsztaty literacko-plastyczne dla dzieci i opiekunów. Cykl Żywioły. Dla dzieci w wieku 2-5 lat.
- obowiązują zapisy: dom.bajek.poznan@gmail.com

18:30
Łazarz
30. sesja (zdalna) Rady Osiedla Św. Łazarz
► porządek obrad

30

paź

10:00
Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 ul. Jarochowskiego 1
Konkurs Plastyczny Barwami malowane – temat prac „Dyzio marzyciel” - finał

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: