Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Będą wybierać nową Radę Osiedla "Łazarz" - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Będą wybierać nową Radę Osiedla "Łazarz"
13-05-2013 15:58   Janusz Ludwiczak
Wybory do nowej rady nadzorczej i Rady Osiedla "Łazarz" Spółdzielni Mieszkaniowej Grunwald odbywają się przez dwa dni w Klubie Osiedlowym "Krąg".

Walne Zgromadzenia Członków Spółdzielni Mieszkaniowej "Grunwald" Osiedla "Łazarz" odbywa się w poniedziałek i wtorek w Klubie Osiedlowym "Krąg", przy ul. Dmowskiego 37.

Kandydować będą mogli tylko członkowie Spółdzielni Mieszkaniowej "Grunwald". Będzie to walne zgromadzenie całej spółdzielni podzielone na części. Nasze będzie podzielone na dwie części, odbędzie się 13 i 14 maja. Na takim zebraniu najpierw jest omawiana część ogólnospółdzielcza i dokonywany jest wybór członków rady nadzorczej. Kandydat do rady nadzorczej musi wcześniej zebrać 30 podpisów poparcia "spółdzielców" - powiedział Jerzy Babiak, przewodniczący Rady Osiedla "Łazarz" Spółdzielni Mieszkaniowej Grunwald.

Natomiast po załatwieniu spraw ogólnospółdzielczych rada osiedla robi rozliczenie, a następnie odbywają się wybory. Wybieramy 14 osób do rady osiedla i 18 do rady nadzorczej. Kadencja jest na trzy lata. - dodaje Jerzy Babiak.

Wybory do nowej rady nadzorczej i Rady Osiedla "Łazarz" podzielone są na dwa rejony. Mieszkańcy "górnego Łazarza" wybierają swoich przedstawicieli w poniedziałek, mieszkańcy "dolnego Łazarza" we wtorek. Zebrania rozpoczynają się o godz. 17:00 w w Klubie Osiedlowym "Krąg", przy ul. Dmowskiego 37.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
21

kwi

do 23-04-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi "GreenPower", "ExpoPower", "Poznań Drone Expo" - targi dronów i nowych technologii, "Sawo", "Securex", "Instalacje"PRZESUNIĘTE na 18-20.10.2020

24

kwi

17:00
Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 ul. Jarochowskiego 1
Finał konkursu dla młodych grafików na projekt dyplomu dla MDK3

03

maj

Międzynarodowe Targi Poznańskie
Wings For Life → ODWOŁANE

08

maj

do 10-05-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Festiwal Fantastyki Pyrkon 2020 → PRZENIESIONE na inny termin: 10-12.07.2020

10

maj

21:00
Polska * Poznań * Łazarz
Wybory prezydenckie
Głosowanie w godz. 7:00-21:00

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: