Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Chór Kameralny Odense Motetkor z Danii wystąpił w "Kręgu" - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Chór Kameralny Odense Motetkor z Danii wystąpił w "Kręgu"
12-05-2013 23:21   Janusz Ludwiczak
Duński Chór Kameralny "Odense Motetkor" pod dyrekcją Christiana Dyrsta oraz poznański chór "Collegium Cantorum" wystąpili w sobotni wieczór w Klubie Osiedlowym "Krąg".

Duński Chór Kameralny Odense Motetkor powstał w 1932 roku i liczy 35 osób. Repertuar chóru obejmuje zakres muzyki klasycznej. Odense Motetkor śpiewa również muzykę kościelną z okresu renesansu, baroku a także utwory współczesne. Chór występował m.in. w Barcelonie, Berlinie czy Szkocji.

Nasi goście przyjechali z rodzinnego miasta Hansa Hristiana Andersena i … tenisistki Caroline Wozniacki. Sobotni wieczór przebiegł w sympatycznej atmosferze okraszonej piękną muzyką wykonaną a capella. Miłą niespodzianką dla łazarskiej publiczności był wykonany przez gości, po polsku (!) „Mazurek Dąbrowskiego” - powiedział Janusz Heller, kierownik Klubu Osiedlowego "Krąg".


R E K L A M A

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
31

sty

Polska * Poznań * Łazarz
29. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

11

lut

do 14-02-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Cavaliada Winter Tour

18

lut

do 21-02-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Cavaliada Winter Tour

12

mar

do 13-03-2021
Zajezdnia tramwajowa MPK ul. Głogowska 131/133
Akcja honorowego poboru krwi
w godz. 8:00-13:00

18

kwi

Poznań * Łazarz
13. Poznań Półmaraton

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: